Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Miért vagyok fáradtabb ahogy neki fogok az edzésnek?

2 hetet ki kellett hagyjak a kondiból, ám 4 napja nekifogtam ami azt jelenti hogy 2x mentem edzeni, és úgy érzem hogy valami megváltozott. Sokkal nagyobb az alvas igenyem, le vagyok lassulva, es az agyam se pörög úgy ahogy szokott edzes nelkul.

okt. 11. 14:42  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Eddig is ilyen faradrkony voltam mikor edzeni jartam, csak hogy most megtapasztaltam 2 het alstt hogy milyen anelkul, igy “visszaterve” elegge erzodik a faradekonysag

# 1/4Időpont okt. 11. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

9 órát szoktam aludni. Erőmmel nincsen semmi baj. Edzés után egy fél órával még fel vagyok pörögve, de azutan bekovetkezik a lemerules, es ez addig tart amig masnap nem megyek megint edzeni

# 2/4Időpont okt. 11. 14:52 Privát üzenet
Becixxx nevű felhasználó válasza:

Elkezdeni nehéz. De ha bemelegszel és nem edzel akkora súlyokkal, hogy másnap ne legyen kedved menni - és nem multizol, hanem az egészséges mozgás miatt mész - akkor fokozatosan jó lesz az.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 12. 18:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem most kezdem. Mar 4 eve kondizok, eddig is faradekony voltam, de azt hittem, hogy termeszetentol fogva vagyok ilyen. Aztan ez a ket het kihagyas raebresstett arra, hogy kondizas alatt sokkal faradtabb vagyok, mint amikor nem jarok gyurni

# 4/4Időpont okt. 12. 19:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vékony testalkatú vagyok. Ha úgy ennék, ahogy egészségesnek mondják, csont és bőr lennék? Ki vagyok akadva
Az edzéstervem szerint vasárnap leedzek mindenre, szerdán felsőtestre, csütörtökön pedig alsótestre +hasra, oldalra. Változtatnom kéne, vagy jó ez így ahogy van?
Nem undorító, ahogy a sok koxos bemocskolja ezt a sportot a doppinghasználattal?
2g*ttg feherje 4g*ttg ch-t vittem be, ahogy szoktam, viszont ma mekiztem egyet. Mennyire gáz tömegeléskor?
Miért van az, hogy test építek és azt érzem, hogy fáradtabb lettem?
Az étrend edzéshez úgy hülyeség ahogy van?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!