Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vagyok fáradtabb ahogy...

Miért vagyok fáradtabb ahogy neki fogok az edzésnek?

Figyelt kérdés
2 hetet ki kellett hagyjak a kondiból, ám 4 napja nekifogtam ami azt jelenti hogy 2x mentem edzeni, és úgy érzem hogy valami megváltozott. Sokkal nagyobb az alvas igenyem, le vagyok lassulva, es az agyam se pörög úgy ahogy szokott edzes nelkul.
2018. okt. 11. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig is ilyen faradrkony voltam mikor edzeni jartam, csak hogy most megtapasztaltam 2 het alstt hogy milyen anelkul, igy “visszaterve” elegge erzodik a faradekonysag
2018. okt. 11. 14:47
 2/4 A kérdező kommentje:
9 órát szoktam aludni. Erőmmel nincsen semmi baj. Edzés után egy fél órával még fel vagyok pörögve, de azutan bekovetkezik a lemerules, es ez addig tart amig masnap nem megyek megint edzeni
2018. okt. 11. 14:52
 3/4 Becixxx ***** válasza:
Elkezdeni nehéz. De ha bemelegszel és nem edzel akkora súlyokkal, hogy másnap ne legyen kedved menni - és nem multizol, hanem az egészséges mozgás miatt mész - akkor fokozatosan jó lesz az.
2018. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem most kezdem. Mar 4 eve kondizok, eddig is faradekony voltam, de azt hittem, hogy termeszetentol fogva vagyok ilyen. Aztan ez a ket het kihagyas raebresstett arra, hogy kondizas alatt sokkal faradtabb vagyok, mint amikor nem jarok gyurni
2018. okt. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!