Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valahogy meg lehet azt tudni...

Valahogy meg lehet azt tudni hogy mekkora lehetnek ha normalisan edzenek ennek sportolnek?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok, vezna vagyok semmi izmom nincs. Nem tudok hizni se max hasra. Regem gyurogattam de nem lett semmi eredmemye. Volt 2 db 15 kg os sulyzom de mar nincs meg. Ki lehet valahogy deriteni ha normalisan ennek edzenek marmint ugy ahogy azt a testepito oldalak irjak akkor mekkora lehetnek?? Es hasznalnek meg feherjeport is. Magyarul meg lehet valahogy tudni hogy mennyit birna a testem fejlodni maximalisan mik a genetikai hataraim?? En ugy erzem hogy szar testem van es szar genetikam es hogy ez a test nem a gyarapodasra van berendezkedve de lehet tevedek.

2018. okt. 14. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*ennék
2018. okt. 14. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módszer, ha nekiállsz rendesen edzeni és kajálni,és akkor biztos meg fogod tudni, hogy hogyan fogsz kinézni.
2018. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat igen, de nem nagyon van lehetosem azokra a minosegi kajakra amiket a testepito oldalak irnak. De ha meglenne a kaja is meg minden akkor nem letezik olyan hogy nem fejlodok ugye? Es koszi.
2018. okt. 14. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, genetikai vekonysag fejében kva nehez fejlődni!


185cm 55kg kezdtem. Most vagyok 67kg de pokol volt, amit megszenvedt ezért... És a vicc, hogy alig látok valami eredményt a tükörben. Kb napi 3500kcalt beviszek.


Sokan konnyen pofáznak egyel tobbet. Na igen, ha ez lenne a hivatasom akkor meg tudnam oldani.


Normális esetben AZ ember ugyis testesedik, ha nem figyel a kajara... Hardgainereknel ha figyelnek is aligha fejlodnek.

2018. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze egyetertek. Egyszer olvastam hogy leteznek olyan emberek akik szar kaja es keves edzes hatasara is hatalmasra meg tudnak noni. Es csak nevetnek az ilyen embereken mint mi vagyunk. Egy ilyenek eleg ha otthon edz konditerem se kell. Ha jol emlekszem mezomorf-nak hivtak ezt az embertipust.
2018. okt. 15. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 3500kcalt röhögve be lehet vinni...
2018. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alálőttem van az 4000 is.


Miert mennyit kellene bevinnem 10.000et?

2018. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van erre valami kalkulátor, meg fogom nézni.
2018. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!