Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segitenétek kicsit válogatni?

Segitenétek kicsit válogatni?

Figyelt kérdés

Az alábbi termékekből keresem a leggazdaságosabbakat:


Omega 3

Tribulus Terrestris

Ginzeng kivonat

Koenzim Q10

Ginko kivonat


Annyi féle termék van, hogy nem tudom melyik érné meg a legjobban. Szerintetek?


2018. okt. 20. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

És mire kell?

32/f

2018. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondom a tuti. Mit akartok ilyen omega 3 meg tribulus nyomiságokkal? Semmi értelme. Nyomjatok rendes cuccot! Ennyi.
2018. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a testépites kategoria itt full poen.
2018. okt. 20. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan kimoderáltak mert leírtam pár szteroid nevét. Jaj már modik ne legyetek már... Nem árulom a cuccot hanem beszélünk csak róla. Abban semmi szabálytalan nincs. Nem kéne ennyire túlpörögni a dolgokat.
2018. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leggazdaságosabbat? Az omega 3 kivételevel felesleges az összes termék. Tribulus, Ginzeng, Ginko ezektől mit vársz? Komolyan kérdezem, mert szedtem mindet nem kevés ideig, de gyakorlatilag pénzkidobás volt. Persze lehet azt gondolni hogy a Phil Heath is azért nem lett Mr Olympia mert nem szedte a Koenzim Q10et meg Tibulust :)
2018. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertek a testepiteshez de ahhoz igen hogy mit hol erdemes megvasarolni, es a fent felsorolt vitaminjaid 90%at a dmben sajat markaskent megfelelo tapanyagokkal a leheto legjobb aron birod megvenni legalisan:))
2018. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!