Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés hátrány a vereked...

A testépítés hátrány a verekedésben?

Figyelt kérdés
sokszor hallom hogy lassit a testepites, tegyuk fel egy ember evekig kuzdosportolt, de utana abbahagyta es csak naturban testepit, egy verekedesben tenyeg lassabb lesz meg egy atlagembernel is? ugy hogy a technikai tudasa megvan? nyilvan ha mar nem kuzdosportol a gyorsasaga egy ido utan visszacsokken egy atlagember szintjere, de a testepites ezt meg lassitja? tehat bunyoban egy testepito lassabb mint egy atlagember?

2018. okt. 23. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ez csak ilyen kamu szöveg amit azok az emberek tolnak akik még az edzőterem gondolatától is kifáradnak.
2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha 60 kilóval küzdősportoltál évekig, majd ezt végleg abbahagyod, és nekiállsz testépíteni, aminek a során 80 kiló fölé nősz, eközben sem aerob, sem anaerob mozgásformákat nem végzel, természetes, hogy belassulsz.
2018. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez egyértelmű, de egy átlagemberhez képest is lassabb lessz az illető?
2018. okt. 23. 18:15
 4/12 anonim válasza:
71%
Hogyne, mint tudjuk a verekedésben a sörpocak meg a toka segít a legjobban, az izmok csak útban vannak.
2018. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem, csak tul sok embertol hallottam hogy a benga testepitol lassuak mint a csiga , amig egyet utnek a sovanyabb 70 kilos gyerekek 3 szor korbehugyozzak olet stb, ez bizonytalanitott el, persze elmeleti szinten, en nem testepitek es nem is kuzdosportoltam, csak ez volt a tema a haverokkal, es nehezen hittem el, elvegre a igaz lenne pl a kidobok miert nagy benga allatok stb. es ezzel erveltek a haverok
2018. okt. 23. 19:24
 6/12 A kérdező kommentje:
johetnek meg valaszok
2018. okt. 23. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

holyfield egy jó példa erre.

75-80 kilóban megvert mindenkit és elfogytak az ellenfelei,ezért átment a nehézsúlyba.

de elsőként úgy hogy nem zsírban hanem színizomban fejlesztette fel magát.

fel is ment 100 kilóig és nem lett rosszabb.

[link]

2018. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha épp most jött ki az edzésről és fáradt, akkor szerintem.
2018. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Keress ra Michael-Jai Whitera. Van rajta egy aprocska izomtomeg, es bar lehet szinesz, de asszem 3 danos fekete oves kyokushin karatemester, lehet hogy eppen elverne 1-2 atlagembert.
2018. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg egy nagy lomha, seggét kitörölni nem bíró emberről van szó, aki ezeréve nem kardiózott semennyit, akkor nyilván. De azt kicsit nehéz lenne elhinni, hogy egy átlagos fizikumú testépítő (tehát sportoló) ember egy egyáltalánnem sportoló átlagKarcsival szemben hátrányban lenne
2018. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!