Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek vagy szálkásítsak?

Tömegeljek vagy szálkásítsak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Áprilisban kezdtem egy lassú diétát, 93 kilóról indultam. Próbáltam az étrendet belőni hogy inkább lassabban fogyjak, de minél nagyobb részt zsírból. Így étrend végülis úgy nézett ki hogy 150-180g fehérje, 150g szénhidrát, zsírbevitelre nem különösebben figyeltem. Jelenleg 79 kg vagyok.


Nem voltam 5 éve edzőteremben, eddig csak étrend miatt fogytam (lustaság). Most viszont itt az ideje formába hozni magam, a dilemmám hogy diétázzak-e tovább még másfél-2 hónapot (-4 kg) és utána kezdjem a tiszta tömegelést? Vagy előbb tömegeljek, hogy legyen mit leszálkásítani?


A gondom a tömegeléssel csak annyi, hogy zavar oldalt a kappanhájam (csipőnél nem kevés zsír van rajtam jelenleg is).


Mindenesetre belinkelek 2 képet, hogy lássátok miről van szó.


[link]

[link]


183 cm/79kg.


2018. okt. 24. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tömegelj.
2018. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tömegelj, még nincs mire szálkásítani. Grat a fogyáshoz, jól csinálod! :)
2018. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bazita válasza:

Szerintem mindkét út járható


A télre és az eddigi fogyasra való tekintettel inkabb tomegelj, ráérsz majd tavasszal diétázni.

2018. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!