Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bicepszemnek ezt a részét...

A bicepszemnek ezt a részét milyen gyakorlatokkal tudnam fejleszteni? Valaki help!?

Figyelt kérdés

Itt a bicepszemnél(kicsit lentebb) nincs izom.. ott vége van kb.

Milyen gyakorlatok segítenének ezen? Azthiszem valami tapadás a neve, de nem tudom. Illetve kissullyal sokat vagy nagysullyal keveset kell ehhez?


Itt a kép mire gondolok: [link]



#gyakorlat ##bicepsz ##tapadás ##tomegeles
2018. okt. 28. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ezért menj és okold a szüleidet mert genetikának hívják, veled született dolog amin nem lehet változtatni. Ilyen az izomtapadásod és az izom formája ami egy fix dolog. Az izmokat formálni nem lehet csak a méretüket növelni! pl olyan hogy bicepsz csúcsosítás nincs, félreértések elkerülése végett.

Kezdő vagy, még bármit csinálsz fejlődni fogsz tőle. Alacsonyabb ismétlésekkel még ráérsz később, használj közepes-magas ismétléseket egyenlőre, meg egyél sokat, jót és meg lesz az eredménye:)

2018. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi,maximum vastagodni fog az izomtest,de a tapadásán,eredésén edzéssel nem tudsz változtatni. Nekem is hasonló,hosszú a felkarcsontom,és magasan tapad a bicepszem. Húst tudsz rá pakolni tömegnövelő étrenddel és nagysúlyos edzéssel. Állva bicepsz rúddal és kalapács fogasban egykezesekkel általában elég rá. Akkora súllyal amivel 5-10 közötti ismétlés megy. Ha heti 1x edzed,akkor 10-12 sorozat egy edzésen,ha kétszer akkor ennek fele,ha háromszor,ennek harmada értelem szerűen.
2018. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló is jót írt!
2018. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A többiek mindent leírtak arról, amit tudni szeretnél. Én csak annyit tennék hozzá, hogy olvasgass többet az interneten erről a sportról. A bicepsz egy huszadrangú segédizom, már a kérdésedből is látszik, hogy feleslegesen túl sokat koncentrálsz rá. Ha van egy jó edzésed, nem is nagyon kell rá külön gyakorlatokat csinálni.

Itt egy prioritás lista:

1. Comb

2. Hát

3. Derék (gerincet kímélve)

5. Lapockák (rotátor izmok)

6. Váll

7. többi

2018. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi hülye vàlaszolót...

Örülni kell neki hogy olyan, ha széles az a rész, vastagabbnak látszik a felkar.

2018. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális átlagos a formája.

Nekem is ilyen volt anno mikor elkezdtem.

Tömeg kell rá.Végezz 3-4 gyakorlatot 8-20-as ismétlés tartományban.

Gyakorlatok körül válogass te kismillió féle van :D

2018. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom, hasznosak voltak:)
2018. okt. 29. 10:03
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak mert en tegnap beszeltem szemelyesen valakivel es o azt mondta h amig nem formás a bicepszem addig magas ismetlesszammal csinaljam es kicsit forgassam be a kezem(egykezes sulyzoknal)

Viszont meg azt szeretnem kerdezni, hogy melyik a leghatásosabb bicepsz gyakorlat? Szoktam csinalni a kalapacsot, meg azt amikor beforgatni kell,majdnem ugyanaz, csak nemtudom melyiket erdemes tobbet hasznalnom.

2018. okt. 29. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:

ha ki kell emelnem a legjobb gyakorlatokat akkor szerintem mindenképp karhajlítás franciarúddal és kalapács bicepsz

sőt ez a 2gyakorlat 5-5sorozattal bőven elég is lehet bicepszre ha már elég az intenzitás is az edzésen

2018. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bálint6969 ***** válasza:
nem mondanam hogy van "leghatásosabb gyakorlat" igazábóla külömbség abban lehet hogy a hosszú vagy a rövid fejet edzi inkább a gyakorlat.Én azt mondanám hogy így kezdőként a szabadsúlyos gyakorlatokra menj rá inkább ne az izolációsokra,félkezes állva,franciarúd állva stb.Azonkívül meg ne ragadj le egy-két gyakorlatnál időről időre variálld.
2018. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!