Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan nézhetnék ki így?

Hogyan nézhetnék ki így?

Figyelt kérdés
[link] Néhányan biztos ismeritek Alexis Sanchezt, ő van a linken. Én is olyan alacsony vagyok, mint ő, 167-168 körüli. Pontosan 10 kg van köztünk, őt 62-nek jegyzik, én 10-el kevesebb. Ergo nagyon sovány, vékony csontozatú vagyok. Jól gondolom, hogy Sanchez profi futballistaként ezt teljesen naturálban érte el, fehérjét sem szedett, igaz? Hogyan érhetnék el én is hasonló szintet, jó lenne ilyen szálkásan izmosnak, de mégis vállasnak lenni. Nyilván ilyen nem lennék úgyse, de azért megközelíteni jó lenne...

2018. nov. 3. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Feleslegesen ámítanak, a nulláról nem leszel 3 hónap alatt ilyen. Ha tudod, hogy mit csinálsz akkor is 1 év, de te most kezded így 2. Mire megtanulod a gyakorlatokat kitapasztslod a megfelelő edzéstervet, étrendet az egy éb. Persze közben is fogsz fejlődni valamennyit.
2018. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 palilaci ***** válasza:

Dehogy amitjuk feleslegesen :D A fizikumon levo izomtomeg egy vekony alkattal siman hozhato 3 honap alatt. Kondiba sem kell jarni ehhez. 3 naponta lenyom egy fekvotamasz+huzodzkodas+labemeles+tolodzkodas+invertaltevezes+guggolas kombot olyan terhelessel, hogy maximum 8-10 ismetlesre legyen kepes kb. 3-4 sorozattal gyakorlatonkent, plusz eszik eleget es beviszi a megfelelo feherjet, akkor legalabb 3 kg izmot tuti felfog szedni, ami ha egy atlagos, vekony alkatrol beszelunk, aki raadasul alacsony is, akkor igy fog kinezni. Felev alatt jobban lehet kinezni, mint a kepen levo uriember. Mondjuk en ezt izomtomegre ertem es egy megfelelo szalkassagra. Nyilvan ha valaki 8-10% testzsirt akar ekkora izomzattal, az tobb ido lehet mint 3 honap. De egy kockahashoz meg pici vallakhoz eleg 3 honap, ha az illeto alapbol alacsony testzsirrol indul.

2 ev alatt meg feljon legalabb 12-15kg izom, ne rohogtess mar, hogy ehhez a macskatesthez annyi kellene :D

2018. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves kérdező, amikor ilyen kérdéseket látok, hirtelen úgy megnő az önbizalmam, hogy nem igaz :) Nem tudom ki ez az Alexis Sanchez, nem érdekel a foci, de én csak annyit látok, hogy egy sportoló létére elég nagy TZS %-kal rendelkező valaki, (van itt hasi és egyéb zsir rendesen a képek alapján, és egyáltalán nem tónusos az izomzata, még ha egy-két ér látszódik is nagyítóval szemlélve), de ahhoz képest viszont elég harmatgyenge izomzattal. Ha ő most 62 kg, akkor az ideális testsúlya 52 kg lenne a képen látható gyenge izomzat mellett, vagyis hasonló a te testúlyodhoz, szóval közel jársz :) Egyáltalán nem szálkás, inkább vizes és zsiros, ha te ezt szálkásnak nevezed, akkor nem láttál még szálkás embert. Fehérje szedés meg nem bűn, attól még naturál maradsz, mert étrendkiegészitőket fogyasztasz. CSak szteroidokat ne tolj magadba, az már nem naturál...
2018. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!