Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan nézhetnék ki így?

Hogyan nézhetnék ki így?

Figyelt kérdés
[link] Néhányan biztos ismeritek Alexis Sanchezt, ő van a linken. Én is olyan alacsony vagyok, mint ő, 167-168 körüli. Pontosan 10 kg van köztünk, őt 62-nek jegyzik, én 10-el kevesebb. Ergo nagyon sovány, vékony csontozatú vagyok. Jól gondolom, hogy Sanchez profi futballistaként ezt teljesen naturálban érte el, fehérjét sem szedett, igaz? Hogyan érhetnék el én is hasonló szintet, jó lenne ilyen szálkásan izmosnak, de mégis vállasnak lenni. Nyilván ilyen nem lennék úgyse, de azért megközelíteni jó lenne...

2018. nov. 3. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

A profi sportolók elég sok mindent használnak táplálék kiegészítőket meg főleg.

De a fizikumot eltudod érni naturálban még fehérjeport sem kell innod.

2-3 év edzés +táplálkozás.

2018. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 palilaci ***** válasza:
68%

Profi futballistakent nem "gonosz" feherjet tolt, hanem olyan serkentoket amik kitoljak az allokepesseget es az eronletet. Szoval attol, hogy nem igazan izmos, meg nem lesz valaki natural. Minden elsportban jelen van a dopping. Az megint egy mas tema, hogy maga a fizikum az lazan hozhato naturalban, sokan pedig alapbol igy, vagy jobban neznek ki.

A feherje pedig nem ordogtol valo, hivjuk inkabb magas feherjetartalmu, etrend kiegeszitonek. Az izomepites alapja a megfelelo feherjebevitel. Neked mondjuk felesleges is az 50kgdra ilyeneket venni es inni. Lazan betudod vinni azt a napi 80-100g feherjemennyiseget ami az izomepiteshez kell. Szerintem 3 honap alatt barmifele erosito edzessel (sajattestsuly, kondi stb) siman hozhato ez a fizikum a te alapoddal.

2018. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak 3 hónap?
2018. nov. 3. 16:23
 4/13 palilaci ***** válasza:
51%
Ha full vekony vagy, alacsony testzsirral, akkor igen, 3 honap alatt epithetsz annyi izmot, amivel hasonloan fogsz kinezni.
2018. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És a vállam/hátam is lehetne hasonlóan széles?
2018. nov. 3. 16:36
 6/13 palilaci ***** válasza:
Ha olyan a csontozatod akkor igen
2018. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha nincs lehetőségem konditerembe járni, otthon mit javasoltok, mennyit, milyen időközönként, és mit edzek, ha ez a cél?
2018. nov. 3. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyel egy ketkezes rudat (160-180 cm) + tarcsat,csomo mindent megtudsz vele edzeni.Evezni,felhuzni (merevlabas, sima),guggolni,vall gyakorlatok,kar stb.Melle meg mehet a sajattesulyos edzes is.Huzodzkodas es tolodzkodas mindenkepp menjen.Gimnasztikai gyűrűt tudom ajanlani,rengeteg gyakorlatra jo es kb 5 ezerert tudsz venni.Persze ha kondiba jarsz akkor semmi se kell!
2018. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja most nezem otthon edzel!Akkor amit irtam.Hasznaltan betudsz szerezni egy rudat meg kb 60-70 kilo tarcsat 25 ezerbol.
2018. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ha van elég penzed akkor ez pl nagyon jo lenne otthonra, mert igy tudnal fekvenyomni es nagyobb sulyokkal guggolni.Ennyiert barmikor eladod ha ugy alakul, szóval nem fogsz bukni vele.Nem tudom meg van-e még az illetőnek.(nem az enyem)

2018. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!