Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy baj, ha nem akarok...

Nagy baj, ha nem akarok nagydarab lenni?

Figyelt kérdés

Itthon edzek, saját sullyal.

Ismeroseim azért ba**tatnak, mert en egy McGregor testet szeretnek itthon elérni,gyors és fürge szeretnek lenni.



2018. nov. 5. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi koze hozza?

Kinek mi koze ahhoz, hogy neked mik a celjaid a fizikumoddal kapcsolatban? Vagy egyaltalan ahhoz, hogy te akarsz-e edzeni, mennyit mikor es hogy akarsz, vagy barmihez? Sajat tested, sajat dontesed.

2018. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert szerintük az "otthoni bohóckodás" az égvilágon semmit sem ér.
2018. nov. 5. 21:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem ér. Én nekem a 0ról indulva nagyon jó alapot adott. Erőnlétben is. Viszont ha a fejlődés a cél, és kerekebb,nagyobb izmokat akarsz látni a tükörben akkor egy idő után kondizni fogsz.:)
2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen atudatos táplálkozás az alap mindez mellett.
2018. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én csak egy ilyet szeretnek kb, mint a srácnak.

Ehhez is kéne kondi?? :O

[link]

2018. nov. 5. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:

2/5 : "Én nekem a 0ról indulva nagyon jó alapot adott. Erőnlétben is. Viszont ha a fejlődés a cél, és kerekebb,nagyobb izmokat akarsz látni a tükörben akkor egy idő után kondizni fogsz.:)"


Hát egy McGregor szintet otthoni bohóckodással is el lehet érni, ahhoz nem kell kondi, elég csak saját testsúlyos edzés, kardió és diéta.

2018. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges rosszul fogalmaztam bocsi:D

McGregorra én nem akartam hasonlítani, kb úgy néztem ki amikor elkezdtem az első 1 hónap után.

2018. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze tetkók nélkül :D
2018. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A jelenlegi formájával elégedett lennék :)

Csak én magasabb vagyok,189cm

2018. nov. 5. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:

"A jelenlegi formájával elégedett lennék :)"


Hát én elsírnám magam, ha úgy néznék ki, mint McGregor :)

Persze, ahogy #1/9 is írta, ehhez senkinek semmi köze, a te döntésed, a te tested. Azt csinálsz vele, amit akarsz :) És igen, ezt elérheted terem nélkül is simán, (bár azt nem tudom, honnan indulsz, de akárhonnan is, ez lazán elérhető megfelelő diétával és edzéssel)

2018. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!