Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rúddal végzett fekvenyomást...

Rúddal végzett fekvenyomást lehet helyettesíteni egykezes súlyzókkal?

Figyelt kérdés
Már régóta ha rúddal végzem mindig nyírja a vállam,utána 2-3 napig elöl mindig érzékeny nyomásra az ízület,viszont ha ferdepadon végzem a fekvenyomást akkor másnap ez nem jelentkezik,viszont a ferdepadnál meg a bal vállamat érzem hátul,hogy fáj.Ha valakinek ismerős ez a helyzet,és tudna segíteni megköszönném.Menjen az egykezes nyomás meg csigán végzett tárogatás?
2018. nov. 9. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mehet az egykezes nyomás,az is nagyon jó mellre. De közben mobilizálj,nyújts,és kisebb súllyal tanuld meg újra a fekve nyomást,hátha csak a technika a ludas.
2018. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen az is lehet,de kisebb súllyal kezdtem,tudom nehezebb a technika meg sokan rosszul végzik,nekem nyírja a vállat,olvastam,hogy felfelé tolja a vállcsúcsi ízületet,meg a tolódzkodás is.Ferde padon is egykezesekkel nyomjak és a tárogatást is hagyjam súlyzóval? Illetve a mobilizálást mire érted? Előre is köszönöm.
2018. nov. 9. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló

[link]

2018. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hupsz, ez a jó link

[link]

2018. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon jó oldal,amit linkeltek,olvasd el mindenképp!
2018. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rúddal végzett "fekvenyomás" simán helyettesíthető mind az egykezes verzióval mind a gépes verziókkal. Nincs olyan hogy alapgyakorlat. Illetve, az "alapgyakorlatokat" ki lehet váltani. Csak lehet hogy több gyakorlattal... De a fekvenyomásnak vannak analóg változatai.
2018. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én mondjuk nem szeretem, mert nekem meg pont attól fáj a vállam.
2018. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bântàsbôl, de ha jó lenne a technika, nem nyirnà a vàlladat. Keress rà a youtubeon valentin torma fekvenyomàs oktato videojâra. Ha azokat betartod nem lehet gond.
2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-es vagyok: igen, egyetértek, rendes technika+bemelegítés mellett elvileg nem lenne szabad, hogy valakinek fájjon a válla.
2018. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!