Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csinálhatnék súlyt...

Hogyan csinálhatnék súlyt otthon? Mivel érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Édesapám felajánlotta, hogy itthon csinálhatnánk egy kettlebellt. Azzal mennyire lehet jól edzeni?

Vagy mit érdemes használni itthon súlynak?

Se venni nem tudok, sem terembe járni.



2018. nov. 15. 17:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Régen volt lehetőségem terembe járni,ott megtanultam felhuzni szabályosan.

De valoszinu, hogy házi kettlebell lesz, egy kb 30kg-s.

2018. nov. 16. 21:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam. Ha tudod helyesen csinálni akkor mehet. Csak azért írtam, hogy ha nem tudod, akkor nehogy lesérülj.
2018. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megmondom egy építkezésen hogyan van kb. Hogy mi áll rendelkezésedre, azt nem tudom, de nem kell sok eszköz...



Állítólag a kondisok csinálnak ilyen mellről nyomást, az gerendával tökéletesen helyettesíthető minél többet csinálsz annál nagyobb lesz a melled.



Talicskával vonogathatod a vállad mint a durcás kisgyerekek, miközben viszed az anyagot ez állítólag valahova nyakra megyek. Azért olyan vaskosnyakúak a culágelerek biztos :D



Bicepszre tökéletes a vödör megtöltve sok cementtel.



Guggolás, felhúzás szintén a vödörrel megvan, jól legyen megtöltve, nem kell másra hárítani a melót, így nem néznek homárnak és férfiasodsz is.

2018. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!