Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tartós eredmény érhető el...

Tartós eredmény érhető el kreatinnal Ha mellette proteint is iszok és edzek rá mindig?

Figyelt kérdés
Olvastam minden felet erről.. Valahol azt írták megmarad az izom valahol hogy teljesen leszáll és máshol hogy csak egy része. Tudni kell rólam hogy alapvetően valószínűleg jó a genetikam mert hízni nem vagyok képes.a testalkatom magas izmos és bármilyen szemét kajabol edzés nélkül is erősebb vagyok a korombeli hasonló testalkatúaknál. Na ezért kerdeznem hogy a kreatinnal felszedett tömeget teljesen el fogom veszíteni a kúra abbahagyasaval vagy elég edzéssel tudok megtartani belőle?

2018. nov. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kreatin nem doppingszer. Vagyis ha abbahagyod, akkor utána valamennyi megmarad abból amit a segítségével szedtél fel. Szóval fog maradni.
2018. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendes pct menjen akkor megmarad a hús.
2018. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pct pontosabban micsoda? Annyira nem vagyok otthon a dologban
2018. nov. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!