Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most hogyan tovább a fejlődésben?

Most hogyan tovább a fejlődésben?

Figyelt kérdés
18 evrs vagyok lany. 15 eves korom ota edzek, eleinte a sovanysagom miatt tomegeltem. Nagy sullyal edzettem, tobbet ettem stb. Persze nem sokkal tobbet epp hogy kicsit hiztam. Utibbi egy evbe nagyon fajnak az izuleteim. Terdem, illetve a gerincem.kiderult.hogy gerincferdulesem is van, ezert nem edzhetek allva illetve nagy sulyokkal. Sot, a multkor volt egy vallizulet randulasom is. Viszont annak mar egy honapja. Ovatosan edzek ra, de mar nijcs ugy motivaciom ae. Nagyobb combokat akarok, meg minden testreszre szeretnek vegre normalisna edzeni de nem tudom hol kezdjem az edzestervet, hangulatom sincs igy hozza.. Tippek?
2018. nov. 28. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A multivitamin és az edzés utáni fehérje mellett az ízületvédő a legfontosabb táplálékkiegészítő. Te szedtél?


[link]


[link]

2018. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt fogadd meg, illetve kezdj el aktívan nyújtani, nekem az sokat segített.
2018. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó személyi edzőt és ne edzést kérjél tőle, hanem tanácsot. Nekem ennyiből már kapásból összeállt a koncepció. Gyakran fordultak anno hasonló problémákkal hozzám. Sajnos sokszor más edzőktől jöttek, akik a testépítést elemi szinten ismerték, az anatómiáról, illetve a funkcionális anatómiáról viszont lövésük nem volt. Ez baj. Viszont ezt nem itt fogom megtárgyalni. A lényeg, hogy egy szakképzett segítség néhány alkalom alatt segíthet. Az persze lehet, hogy ha autodidakta módon tanultál edzeni avagy valami kókler mutatta be a gyakorlatokat akkor telis telivan hibákkal a kivitelezés... Viszont ez is hamar kiderül. Szóval ne edzéstervet kérj, hanem tanácsot. Illetve edz vele néhány alkalommal az általad preferált gyakorlatokkal, hogy segíthessen. Sok pénz egy edző, de épp ezért mondtam hogy bőven elég tud lenni csak néhány alkalom, konkrét kérdés-válasz és tanácsokkal.
2018. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A multivitamin és az edzés utáni fehérje mellett az ízületvédő a legfontosabb táplálékkiegészítő."


Az edzés utáni fehérje az nem fontos kiegészítő. Bőven elég ha (kiegészítő nélkül) eszik valamikor edzés után az ember.

2018. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!