Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kék csomagolású 1850g...

A kék csomagolású 1850g Scitec Nutrition 100% whey proteinben van szteroid, vagy bármilyen hormonpótló anyag?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a boltban, hogy nincs. De aztán hallottam, hogy minden por alapú készítményben van. Most akkor ebben is van szteroid, vagy ebben csak fehérje van? Mert a csomagoláson nincs feltüntetve, hogy lenne benne szteroid.
2018. nov. 29. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat igen.


Tessék

[link]


Többször volt már termék visszahívás is emiatt...

2018. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 palilaci ***** válasza:
Csak hormonpotlo. De ez altalaban ugy mukodik, hogy aki hisz is benne, csak azt fujja fel es rohasztja le a vesejet. Aki nem, vagy szimplan tud gondolkodni, annak altalaban nem szokott baja lenni az efele koxporoktol, kiveve ha laktozerzekeny. Nehez dolog ez kedveskem.
2018. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne szteroid. Szedheted.
2018. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, van. Minden por alapú készítményben, még a cementben is. Szerinted a házak mitől lesznek akkorák??
2018. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit drágább lenne ha lenne benne, meg ez nem drog. Meg komoly mennyiségbe kéne hogy számítson. Meg azonnal kijönne mindenkin, főleg a nőkön...


A linkelt cikket nem igazán értem hogy kerülhetne valamibe DHT származék, mégha csak ilyen minimális mennyiségben... ez gyógyszer. Meg mondom, jelentéktelen mennyiség, vicc. (csak a WADA nagyon szigorú, nincs tolerancia)


Egy testépítő versenyző heti több száz mg szteroidot használ kúrában. Top szinten ezret vagy többet. Hasonlítsuk már össze ezt a 2 mennyiséget.


Szerintem itt valami sumákság van. Minden olimpikon használ valamit, amivel nem vagy nehezen bukik le.

2018. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne benne, kozel sem ennyibe kerulne.

#2 ekkora baromsagot..csodbe menne az osszes tapkieg ceg, ha szteroidot pakolnanak feherjebe. Nem mellesleg be kene korlatozni a max adagokat, mert komoly egeszsegugyi problemat okozhatna, de ugye semmi korlatozas nincs. Ki kellett huzni egy olimpikont a szarbol, rafogtak erre. :)

2018. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze baromság, te már csak jobban tudod mint a cikkben említett szervezetek.

Mekkora egy beképzelt okostojás vagy. Jó volt, hogy az utóbbi időben el voltál tűnve, maradhatna ez így a jövőben is.

2018. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!