Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baromfi ára felemelkedik...

Baromfi ára felemelkedik 2000/kg ra. Ti hogy oldjátok meg a fehérjebevitelt? Persze a többi fehérjeforrás mellett.

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira az ért nem fog felemelkedni, 10 %-kal max.
2018. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek van pénze vagy eddig sem evett baromfit. Rengeteg jó fehérjeforrás van, akármilyen érdekes makrókat is használsz, találsz megfelelőt, nemcsak nagyon drágán. De a fehérje a legtöbbünk étrendjében nem a filléres tétel, ez mindig is így volt. Kalóriát bevihetsz olcsón, a fehérjéhez általában több kell, de megéri és a fehérjeigényünk azért elég kis részét teszi ki a napi ételünknek.


Szóval nem értem a problémát.

2018. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a cigi, azt is megvették meg meg is fogják venni hiába drágul
2018. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a rémhírt?
2018. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
saját magamnak termelem meg
2018. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
altalam megtermekenyitett baromfival.
2018. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igy van, eddig megvettem, most is meg fogom. Hetente kb plusz egy ezres 7kg csirkevel szamolva.
2018. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kevesebb baromfit fogok enni és inkább másból eszem többet, tojásból pl. Úgyus nagyrészt porból fedezek a fehérje szükségletem
2018. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fog ennyivel drágulni.


De számoljátok ki normálisan, valószínűleg ezután is a csirkemell marad a legolcsóbb fehérjeforrás árban, mint ahogy most is az a jelenlegi fehérjeforrások bolti árai mellett.

2018. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!