Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem fejlődök hónapok óta?

Nem fejlődök hónapok óta?

Figyelt kérdés

Elértem egy szintet ami kb 6 hónapja ugyanaz a forma, semmi változás se súlyban se szemmel, csak erőben. Már úgy vagyok vele hogy lehet abbahagyom mert sehova se fejlődök. Edzéstervem 4 nap majd 2 nap pihenő és elölről.

Tudtok valamit ajánlani?


2018. dec. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd abba így van, nem neked való ez a sport.
2018. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni egy kicsit az edzésterveden, cserélj ki néhány gyakorlatot. Nézd meg, hogy rendben van-e az étrend. Esetleg megpróbálhatod a kreatint is, hátha valamit segít. Esetleg tarthatsz 1 hét pihenőt. Nekem van, hogy egy kis pihenő után jobban megy az edzés (persze van, hogy nem jön be és legyengülök). Sok sikert! :)
2018. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hmm, nemtom h milyen a kaloriad de nem egy ketten hibaznak ott h elejen kiszamoljk h 3k kell tomegeleshez, aztan 100kilosan is 3k val akarnak tomegelni, de 100kilos test az alapbol 2,5 koruli igenyt tart-edzes nelkul

1kg izom talan 11kaloriat eszik nyugalomban,


probald ezzel a modszerrel, tobb kaja sokkal+ edzeseden isvaltoztathatsz(pl kisseb sulyal tobb szeriat h az oszmegmozgatas tobb legyen)+feherjedet is emeld, tomeg*3 min-lehetoleg kajabol

2018. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek való ez a sport.

Rengeteg más sport van még, mehetnél pingpongozni, floorballozni, szinkronúszni például.

2018. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen mert én megdolgozok érte nem úgy mint sok kretén aki beszurja magát és hipp hopp kiló rámegy, én natural edzek évek óta de mkst megálltam erre fel első és utolsó hozzászóló annyira értelmes hogy csak na..
2018. dec. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!