Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kockahas manapság mennyire...

A kockahas manapság mennyire számit “menőnek”?

Figyelt kérdés
A menőt nem szó szerint értem fullra , de manapság mennyire jó az ha az embernek kocka hasa van! Mennyien dicserhetik még azt is. Tudom az nem csak az erő t jelképezi! De mi van akkor ha utána fel szedek sok felesleget? Kockahas után? XD. 174 cm magas vagyok majdnem. jelenleg 71-72kg vagyok talán 71,5 körül ,kicsit kockás a hasam! De erre nem sok mindenki figyel fel. Mi lenne ha le mennék 68-69 magyarul olyan 64 66 kg 68,5 kg kőrnyékére?! Akkor gondolom többen fel figyelnének arra a hasra. Mert gondolom kockásabb lenne! Ezt persze csak nyárra.

2018. dec. 6. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na már csak te hiányoztál :D
2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hat ha kiba.szott palcika ember vagy es azert kockas a hasad, mert alacsony a testzsirszazalekod... Hat Ez egyaltalan nem meno. Ki kell gyurni jol, esztetikusan es akkor lesz meno.
2018. dec. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
17/F! Fél éve edzek napi 1 órákat teljestestre általában! És nem vagyok sovány de nagydarab se , feleslegem sincs! Magyarul a hasam közepes ! És még olyan 67 kg-sen is kb közepes vagy talán egy kicsit vékony lennék már! De 69-el már nem hiszem!
2018. dec. 7. 08:35
 14/15 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2018. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
173-174 között! De ezt már a kérdésbe le írtam!
2018. dec. 7. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!