Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha nem tudom...

Tibi930918 kérdése:

Mit csináljak ha nem tudom tartani az étrendem?

Figyelt kérdés
Sziasztok június 16 án elkezdtem edzeni és akkor diétáztam még online edzőt is fizettem hogy írjon nekem edzéstervet meg étrendet és október közepe fele a 81 kilóból 71 lett sikerült aminek nagyon örültem még a hasamon van felesleg de nem akartam lemenni 70 alá most elkezdtem tömegelni meg izmot építeni ezt október végén kezdtem el de meg mondom őszintén nem tudom tartani az étrendet mert túl sokáig dolgozok a napi 3 evés az elég szerintetek?Már azt is észrevettem hogy nem igazán fejlődök meg erősödök....

2018. dec. 12. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég a napi 3 evés, messze az összbevitel a legfontosabb. Ha be tudod vinni 3 adagban, amit kell, az jól hangzik.

Ha nem, akkor oldd meg a többet, nem hiszem el, hogy nem tudsz többször enni, ha arra van szükség.

2018. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól gondold át,hogy mit akarsz csinálni,mert úgy járhatsz,mint én.

Most fogyni akarok csinálom,megunom és izmot építek,utána megint fogyni akarok és utána izmot építeni...

Utána mindig ugyanabban a pocsolyában állsz évek múlva is.


Egyébként bekeverhetsz egy protein italt azt napközben is lehet húzni.

2018. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudok többször enni főleg ha edzek....6 ra megyek dolgozni egy szünetem van és délután 4 kor végzek ha nem edzek akkor meg tudok főzni d3 akkor is kapkodok hogy gyorsan meglegyen ha meg edzek is akkor esélytelen..délután h6
2018. dec. 12. 23:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs telón vagyok :) na ha edzek akkor délután 6 ra érek vagy később...ja és 4:30 kor kelek szóval a reggelim is az első szünetemben van ami reggel 9 óra körül van.
2018. dec. 12. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Kellj fel éjszaka egyszer bekapni egy tál zabpelyhet,vissza alszol utána reggelizel,melóba egy szüneten megint eszel,edzés után ismét, ez már 4 ètkezés ès ebből lehet csinálni 6 ot is, lefekvés elött és munkábol menet edzés elött is :)


Ha nem tartod az éttendet elhasaltál kész vége. Nem csinálja meg helyetted senki.

2018. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen és ki fogja megfőzni meg megcsinálni??egyedül élek magamra főzök.....akkor elhasaltam ennyi...csak azt nem értem hogy a kis cigánygyerekek a másik városba hogy csinálják mert ők még a kaját se tudják megvenni még is némelyik úgy ki van baszva mint az állat.
2018. dec. 23. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
5 os vagyok, en is egyedul elek hetente 2x fozok elore sokat es azt teszem dobozokba napokra osztva :)
2018. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!