Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális hogy nem bírom az...

Az normális hogy nem bírom az edzést?

Figyelt kérdés
Van egy korlát amit nem tudok túl lépni és nem megy nem bírom tovább. A fő célom a fogyás szóval kalóriadeficitben eszem odafigyelve a makrokra de az edzést (4x súlyzós edzés egy héten és 1-2 HIIT) akkor sem bírom szóval nincs úgymond "fejlődés" benne ahogy előrébb haladnék az idővel. Ez normális dolog hogy deficitben az ember nem bírja az edzést? Azért kérdezem mert soha nem tömegeltem és soha nem edzettem ideéig (5 hónapja csinálom). Szóval ha lehet normális válaszokat.

2018. dec. 13. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne légy hülye. Ahhoz ogy bírd többet kell enned , nem kevesebbet
2018. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az edzések számát csökkentsd heti 3-ra ( teljes testes ) , és pihenőnapokon mehet egy " kevés aerob / kardió is . Túledzed magad ezért nem megy ahogy kellene . Kezdőként lehet egy ideig fogyni és izmosodni de csak az elején . Nézd ki az icf 5X5 edzést magadnak és hajrá . De 70 % az étkezésen fog múlni . Na de mindezekelőtt tisztázd le magadban mi is az elsődleges cél , a fogyás vagy izmosodás ? Ill arra is figyelj hogy megfelelően regenerálodjanak az izmaid ( napi 7-8 óra alvás azért legyen meg ) .
2018. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
fogyni és izmosodni nem fog egyszerre az fix
2018. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kezdőként lehetséges a kettő egyszerre , de csak egy rövid ideig .
2018. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Úgy sem fogsz már sokáig edzeni,ha bejön a 400 óra túlóra
2018. dec. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tudok egyszerre izmosodni és fogyni a lényeg amit próbálok hogy minnél kevesebb izmot veszítsek ha már veszítek és úgy fogyjak. Köszi a normális válaszokat :)
2018. dec. 14. 06:00
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bevált az,hogy kicsit fogyni akartam és hot iron orára jartam heti 3-mat,mikor már 68-70 kg voltam ,elkezdtem kondizni,mindennap szombatig,vasarnap pihi..jol esett a testemnek,sose voltam fáradt,és mindig reggel edzettem.és nyagyon izmosodtam.én azt gondolom,hogy ugy kell edzeni mindnekinek,ahogy jol esik neki,ha egy nap edz egy nap pihi ,akkor ugy a jo,ha mindennap megy,mer tugy jo neki,akkor usse kavics:) ha nem fejlödsz,akkor mas mozgas formát is kell nézni,vagy nagyobb sullyal edzeni,sztem
2018. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!