Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy ilyen fehérjeport?

Vettem egy ilyen fehérjeport?

Figyelt kérdés

[link]

Nemrégiben fél éve kezdtem el edzeni,pontosabban inkább fogyni,mert nem volt rajtam izom és a hasam is nagy volt. Lement már jópár kiló..stb és úgy döntöttem veszek fehérjeport. A probléma az hogy nagyon benéztem mivel nem néztem hogy ez tömegnöveléshez való...viszont én nem szeretnék hízni,hanem még van mit fogynom... Szerintetek így igyak ebből edzés után vagy hagyjam majd ha tömeget növelek? vagy kalóriadeficit mellé belefér ha még deficitben vagyok? Lesznek így pozitív hatásai vagy csak híznék tőle? mivel ennek a szénhidráttartalma magas a fehérje kevesebb így nem tudom...



2018. dec. 17. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd meg tömegeléshez. De akkor is sok embernél bezsírosít, jobban mint kéne. Meg nekem az a véleményem, hogy a tömegnövelőknek nincs értelme. Cukrot én magamtól is tudok enni és venni olcsón, mert ez kb. cukor (jó, van más is mellette, de a nagy része cukor..). Meg szénhidrátot másból is be lehet vinni könnyen. A fehérjét is, de az már időnként macerás, szóval a fehérjeporok azok hasznosak is lehetnek. Ezért biztos le leszek szólva, de nem baj, ez relatív.
2018. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le,meg szóltalak le a véleményed miatt. Felfogtam ezt az álláspontot is csak hát úgy vagyok vele hogy ha már megvettem és kitudja még mennyi idő még lefogyok/szállkásítok arra a kívánt testzsírszázalékra hogy azt mondjam hogy tömegeljek..
2018. dec. 17. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem azt mondom, hogy ne tömegelj és ne használd el ezt. Csak azt mondom, hogy a tömegnövelő porokat lehetne könnyen, rendes kajával helyettesíteni (pl: zab, rizs...stb). A fehérjeporokkal szintén ez a helyzet (én is használom, szóval nem arról van szó, hogy látatlanban pofázok valamiről). Persze egy fehérjepor még mindig hasznosabb, mert nem mindig lehet rendes kajával annyi fehérjét bevinni, mint amennyi kell.
2018. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És amit ez a csomag tartalmaz egyéb különböző szénhidrát,fehérje fajtákat és még sok más dolgot (kreatin,tejsavófehérje..stb) az nem lehet még így is hogy a hasznomra vállik edzések után hiába kalória deficitben vagyok és oda figyelek makrobevitelre is?
2018. dec. 17. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tömegelsz, addig nem kell, mert jobban bezsírosíthat. Viszont így, hogy írod, hogy belefér a kalória deficitbe, így mehet szerintem. Ha zsírosodsz akkor majd befejezed, de ameddig nem, addig mehet.
2018. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi hogy az utolsó pár kg-al szenvedek ami úgymond "stagnál" vagy lehet már csak lassabban megy le az a zsírpárna a hasamról,nem tudom és azt szeretném még lepucolni,utána tömegelni. Deficitbe belefér úgy fogom kalkulálni vagyis a józan paraszt eszemre hallgatva írtam azt hogy tartalmazhat olyan anyagokat ez a tömegnövelős por ami esetleg kedvező lehet még így is az izomzatnak hogy deficitben vagyok.
2018. dec. 17. 16:41
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én azt mondanám neked, hogy a reggelidet váltsd ki ezzel a porral. Edzés utánra meg vegyél másikat. Az a helyzet, hogy edzés után olyanok az izmaid, mint a szivacs. Mindent magukba szívnak, felhasználnak. Ne cseszd el a fogyókúrád egy ilyen por miatt. Nem volt olyan hatalmas összeg amint látom inkább vegyél egy másikat, reggelire meg nem számít.
2018. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggelire miért nem számít hogy mit eszek vagy milyen port fogyasztok? és ez a por miért lenne reggelire alkalmasabb így fogyókura mellett mint edzés után? részletezéd? :)
2018. dec. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!