Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hegyesedő, nőiesedő mellbimbók...

Hegyesedő, nőiesedő mellbimbók, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nem durván, de kicsit már kezd hegyesedni, nem szteroidozok, nem vagyok túlsúlyos, 172 cm mellé mindössze 76 kg vagyok. Túl gyors tempóban kezdtem volna hizni? Mit tehetnék, hogy megszűnjön?

2018. dec. 17. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Akarom mondani nem nőies mellbimbó, hanem nőies mell...xd
2018. dec. 17. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hormonzavarra jellemző tudomásom szerint, ha nem tévedek. Más ötletem nincs.
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 palilaci ***** válasza:
Ugy ahogy az elozo irja. Nekem is van mar 12 eves korom ota. Amit tehetsz: mellizom epites, muanyagok (foleg flakonok) mellozese, legalabb 15% alatti tzs. Igy kevesbe lesz feltuno.
2018. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán mellre zsírosodsz, amiatt lehet. Ha tömegelsz, akkor figyelj, hogy ne szedj fel gyorsan sok súlyt, mert annak a nagyja zsír lesz és akkor csöcsösödsz. Nekem is van sajnos, alacsony tzs-nél kevésbé látszik, ahogy írták. Ha van dellád, akkor ott a plasztikai műtét.
2018. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Növeld a tesztoszteronszinted (nehéz súly, alacsony tzs, rendes alvás, + cink, + fehérje, elegendő só, elegendő zsír, + vitamin), emellett mellőzd a műanyag palackokat, csapvíz helyett ásványvíz vagy szűrt vagy desztillált (megemelt ásványi anyag fogyasztás mellett).
2018. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!