Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tribulus Terrestis 18 évesen?

Tribulus Terrestis 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nézegettem különböző természetes tesztoszteronszint növelőket. Itt az oldalon (meg máshol is) sokan írják, hogy 35-40 éves kor alatt nincs értelme, 18 évesen úgy is maxon pörög a tesztótermelés. De mi a helyzet ha valakinek 18-20 éves korában sem pörög maxon? Például különböző ételek, italok csökkenthetik a tesztoszteronszintet, stresszes életmód, kevés alvás stb. Persze a legjobb lenne próbálni elkerülni azt ami csökkentheti, de ezt könnyebb mondani, mint megcsinálni.

Szóval ha nekem 18 évesen 100%-on pörög, de eszek néhány ételt ami nem jó, vizsgák miatt stressz is van rajtam, akkor elképzelhető, hogy csak 70%? És ilyen esetben a természetes fokozók használhatnak, gondolok itt a tribulus-ra és azthiszem DAA a másik ilyen.



2018. dec. 21. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal nézesd meg, távgyógyászat még gyakorin sincs. Aztán ha azt mondja, hogy alacsony, akkor együtt keressétek meg az okot! Meglepő megoldás, de beválik...
2018. dec. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Hülyeséged ne beszéld már. Edzel?? Az növli...

Nőd van?? Dugtok?? Az növeli...

Nincs nőd?? Kivered?? Az is növeli...

18 évesen folyamatosan termeli a heréd a tesztót nem gyenge számban. Nincs az az isten, hogy szükség legyen ilyesmire. Akkor kellene esetleg ha hormon hiányos vagy, de akkor meg ennél erősebb cucc kell és beszélned kell orvossal is.

Ha ilyeneket elkezdesz szedni már most 2 opció van:

1: drága vizelet

2: tiszta ideg beteg leszel, még az odvas fát is dugnád és egy idő után lehet majd csak lógatod a kukacot.

Hidd el, 18 évesen semmi értelme szedni. Mint ahogy írják 30 fölött van értelme.

2018. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak a tesztoszteronszintnél is határértékek. Ha neked alacsony, de még határon belül van, akkor elméletileg nincs gond és az orvos se fog semmit adni. A természetes tesztó fokozók meg semmit nem érnek, ha érne valamit már rég be lenne tiltva.
2018. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem (de őszintén, kötözködés nélkül), hogy szerintetek pl azoknak a tizenéveseknek, huszonéveseknek is maxon pörög a tesztoszteron termelés, akiknek nem néznek ki férfiasan? A tesztoszteron ugye a férfi hormon, ami erőssé, kanossá, férfiassá tesz. De mi van azokkal a fiatal férfiakkal, srácokkal, akik rohadtul nem néznek ki férfiasan fiatalon sem? Szőrtelenek (mármint hogy nem is nagyon nő rajtuk), kölyökképűek, ahány évesek abból letagadhatnának simán 5-10 évet is, ilyenek.


Én is tesztoszteronnövelőkön gondolkodom (tribulus, daa, zmb6, valami komplex cucc még talán), 25 éves vagyok és a fenti dolgok miatt rohadtul nem érzem úgy, hogy hú de maxon pörögne bennem a tesztoszteron.

2018. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálat. Tényleg nem bonyolult. Ne féljetek, anyu elkísér.
2018. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De ezt ingyen megcsinálják? A házi orvostól kell beutalót kérni?


Bocsi, olyan kis fiatalkák vagyunk, hogy mi még csak látogatóban jártunk kórházban, annyira elkerülnek a problémák, betegségek

2018. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Normalisabb országokban ezekre a problémákra adják a trt-t, azaz testosterone replacement therapy.

Nem az egekbe tolják a teszto szinted mint az átlag gyúrós eszetlen kokszosok, hanem szépen a felső határértékre állítják és láss csodát hirtelen férfi lesz az ember.


Persze ez a kezelés a magyar haldokló egészségügyben senkit nem veszélyeztet...

2018. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a háziorvosod a fenébe.

Az enyém speciel a kreatinról le akart beszélni mert doppingszer, szerinte...

2018. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem (de őszintén, kötözködés nélkül), hogy szerintetek pl azoknak a tizenéveseknek, huszonéveseknek is maxon pörög a tesztoszteron termelés, akiknek nem néznek ki férfiasan? A tesztoszteron ugye a férfi hormon, ami erőssé, kanossá, férfiassá tesz. De mi van azokkal a fiatal férfiakkal, srácokkal, akik rohadtul nem néznek ki férfiasan fiatalon sem? Szőrtelenek (mármint hogy nem is nagyon nő rajtuk), kölyökképűek, ahány évesek abból letagadhatnának simán 5-10 évet is, ilyenek."


Az ilyeneknek alacsonyabb a teszto szintje, de attól még lehet egészséges simán. Sőt szinte biztos, hogy határon belül van.

2018. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát persze belefér a normál értékek közé.

Nem tudom pontosan de valami 250-1000 ng/dl között van ez az érték.


Na azért azt te is érzed, hogy marhára nem mindegy mondjuk 25-30 évesen, hogy 300 vagy 900 ng/dl. Mind a kettő bent van a határok között, de nah...

2018. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!