Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen ennél jobban kéne...

17 évesen ennél jobban kéne kinézzek?

Figyelt kérdés
Szeretnék foglalkozni testépítéssel az Esztétkius testépítéssel szeretnék foglalkozni úgy értem, hogy nem aza nagy-nagy izmok hanem jó esztétikus legyen az izomzatom és száraz, ha valaki ért ehez a sporthoz az írjon nekem és én majd küldök esetleg képet, hogy foglalkozzak e ezzel a sporttal vagy 17 évesen ennél izmosabb kéne legyek

2018. dec. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csak az jutott eszembe hogy 17 évesen helyesebben kellene hogy írjál, azzal többet érnél.
2018. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben😚
2018. dec. 24. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem kéne kinézned, kortól függetlenül. Úgy nézz ki, ahogy akarsz. Ilyen nincs, hogy x idősen milyennek kéne kinéznem. Ha Neked ez elég, meg vagy magaddal elégedve, akkor tojd már le, hogy mások szerint a Te eredményed most jó vagy sem. Ez relatív, azaz senki más nem fogja tudni ezt megmondani, meg ne más miatt kezdd el. Magad miatt sportolj és azért, hogy elérd a célodat. De ha azt mondják, hogy nem elég, akkor 2 hét alatt nem fogsz felpakolni magadra 10 kiló izmot. Kellemes ünnepeket és további sok sikert!
2018. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is 🎄
2018. dec. 24. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb testépítő úgy kezdi el, hogy "ennyi idősen jobban kéne kinézzek"... Túl soványak, túl kövérek, vagy egyszerűen amorfok. Aztán tessék, lásson az ember csodát mivé lesznek évek múltán.
2018. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!