Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit hogyan kell csinálni,...

Mit hogyan kell csinálni, elkezdeni?

Figyelt kérdés
16, nemsokára 17 éves lány vagyok. Világéletemben sportoltam. 7 éves koromtól atlétika, 11 éves koromtól kézilabda, amit azóta is űzök heti két alkalommal. Egészségesen soha nem ettem, noha szeretnék. Hajlamos vagyok minden ételt túlfűszerezni, túlcukrozni vagy túlsózni, mert úgy szeretem. Tudom, hogy az edzéshez rengeteg fehérjét kellene ennem, de sajnos az a probléma, hogy nem tudok minden egyes nap ugyanazt enni, ezért fogalmam sincs, hogy tudnék sokrétű étrendet csinálni. 61 kg vagyok, a testzsír százalékom 21, 171,5 cm vagyok. Bődületesen vastag combokkal és nagy fenékkel rendelkezem, de a fenekem zsírból és nem izomból áll. A hasam sem lapos, van rajta legalább 5 cm zsírréteg. Mit kellene tennem annak érdekében, hogy veszíthessek 3-4 kilogrammot, majd étrenddel izmosíthassak?

2018. dec. 29. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először kiszámolt,beállított makrók, enyhe kaloriadeficit,heti 3-4x 30-40 perc aerob edzés. Aztán ha lement a kívánt mennyiségű zsír, adott testsúlyhoz újra számold ki a makrokat, és enyhe kaloriapluszos étred, heti 3 teljes testes edzéssel. Fehérje 1,5-2 g/testsúly kg, zsír 1g/ttkg, szénhidrát pl.3, ha nem izmosodsz,emelheted,de ezt ki kell tapasztalni mennyi az a ch mennyiség amitől havi 1kg-t hizol.
2018. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek a felét nem értettem.
2018. dec. 29. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!