Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szednem kéne még vmit a...

Szednem kéne még vmit a fehérjepor mellé?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 éve edzek, látszik is rajtam valamennyire, kaját 90%ban be tudom tartani (szénhidrát 100g körül, fehérje 60-80g kb, zsír 30g körül /nap) elsősorban az izmosodás volt a célom, de még le kéne dobnom pár kilót(2-3at) vagy szálkásodni, még mindig zsíros vagyok kicsit. 165cm, 21 éves lány vagyok, jelenleg 60 kg, javasolták az lkarnitint meg bcaat de csak fehérjeport iszok edzés után, és valahogy úgy érzem hogy megálltam egy szinten :D viszont nem akarok semmi olyat ami esetleg káros lehet vagy mittudomén, szóval tanácstalan vagyok hogy akkor most kellene még pluszba valami vagy nem. Edzések 3-4 súlyzós, 3-4 kardió hetente. Köszi előre is a válaszokat!
2019. jan. 3. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Bcaa glutamin kreatin Menjen.


Csak azok mondjak itt h felesleges akiknek.nincs ra pénzük persze ugyis néznek ki.

2019. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, bcaa,glutamin,kreatin és hmb kipróbálhatod. Nagyon nagy pluszt fog dobni. Egy kis természetes tesztó fokozó is jól jön, például tribulus. És aki azt mondja ezek csak pénzkidobások az valójában csak csóró.
2019. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amino kapszulák is jól jönnek még ha kell egy kis plusz.

L karnitin menjen napi 3000mg minimum, a halszagga ne törődj.

2019. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebben a két cikkben megtalálod az alap infókat a témában. Kb ugyanazt mondják, de érdemes mindkettőt elolvasni, mindkettő jó.


[link]


[link]

2019. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam fehérjepor, kreatin, beta alanin, netán l-arginin. Ezek megérik a pénzüket, többi tápkiegtől én nem vettem észre szinte semilyen változást. Hagyjuk má, hogy arra költsek 3-4k ft-ot, hogy max 2kg-al többel mellezzek :D
2019. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig vehetnél még bcaa-t utolsó meg leucint, hmb-t, egy kis tesztó fokot. Ezek menjenek és nagyon megdob a fejlődésben.Nem hiába reklámozzák őket agonra. Ha meg nincs pénzed hagyd az egészet.Ez nem testépitohoz valo hozzallas.
2019. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy mostanában trollok vagy hülyék járnak-e ebbe a kategóriába, gyakorlatilag minden kérdést elrontani, hülyeségeket irkálni.


Az ilyen "szak"topicokban meg még rendet tenni sem lehet, mert a gyakori kérdések moderátor honnan a fenéből is tudná, ha nem ért a testépítéshez, hogy melyik böfög szándékosan hülyeséget.

2019. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Nyugi próbálok rendet tenni, csak időt kérek.
2019. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miez a nagy bcaa mánia állandóan.. többre megyek ha edzes kozben szep lassan megeszek egy banant vagy almát, minthogy bcaat igyak. Direkt teszteltem, semmit nem hoz, legalábbis nálam.
2019. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!