Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatintól gyengébb?!

Roberto00 kérdése:

Kreatintól gyengébb?!

Figyelt kérdés

Egy hete vettem a Scitecben King Kreatint, kapszulásat, edzés előtt egy órával vettem be 2 kapszulát szénhidráttal. Fele annyira sem birtam az edzést, mint amúgy bírnám. Elhagytak az izmaim, 30 fekvő után egyszerűen összeroskadtam, kapkodtam a levegőért. Ez most miért van? Tapasztalt mar ilyet valaki? Egy éve intenzíven edzek szoval van egy kis tapasztalatom.


Víz rendben van, 3-4l per nap.



2019. jan. 6. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a teendő, hol töltsél felfele.

Plussz a kreatin az első 5 ismétléshez kifejhető erőszintet dobja meg jelentősen, meg a külsőt, (amíg eszed) mert ez a kreatin hatásmechanizmusa. nem fog plussz ismétléseket adni a 30 hoz. az hogy egy edzésen gyengébb voltál az átlagnál, az meg nem jelent semmit. nekem is vannak jobb / rosszabb napjaim. van olyan h kipihenten pörgetővel gyengébb az edzés, mint máskor fáradtan pörgető nélkül.

2019. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hm, na akkor nem csak velem van így, ha használok kreatint, sokkal gyengébb vagyok.

Sőt, még egyéb bajok is előjönnek......

Napi adott mennyiség, tegnap már kidobtam a fenébe az egészet.

Bár ahogy olvasom, jópár angol nyelvű fórumon is szenved tőle pár illető, sokan meg nem értik mi bajuk van.

Ezek: csökkent szexuális vágy, csökkent tesztoszteron szint, gyengeség, stb.

2019. jan. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
naa vegre valakik akik nem neznek hulyenek a tunetek miatt 😆 koszi sracok. utolso: miket tapasztalsz meg a gyengesegen kivul?
2019. jan. 8. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!