Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasra hízós emberek, akiknek...

Hasra hízós emberek, akiknek még életükben nem volt kockás hasa, el tudnák valamikor érni?

Figyelt kérdés
Rakhattam volna a táplálkozáshoz is, de a lényeg ugyanaz. Van esély rá, ha mindig ott volt és van az a zsírréteg alul?
2019. jan. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyes étrenddel igen elérhető hogy eltűnjön a zsírréteg , míg megfelelő edzéssel elővarázsolható az áhított kockahas . A kalóriamínuszos étrend mellé beillik azért napi szinten egy kis aerob/kardió edzés is .
2019. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Felesleges dolog a kockahas, semmivel nem vagy több, ha az van.
2019. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnák elérni, hülye vagy? Ők is emberek, nem ufók. Engem inkább az érdekelne, hogy az ilyenek, mint te, akiknek sosem volt agyuk, el tudnák-e valamikor érni, hogy legyen egy értelmes gondolatuk?
2019. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudják elérni.

🐷

2019. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem genetika..én volt hogy évekig 6 napot edzettem minden reggel,mindennap más más izomcsoportot,178cm magassághoz 70-rol indultam 74kg ig mozogtam izomba..mindneki mondta ,hogy milyen izmos vagyok,és a kajam nem volt napi 1800-2000 kaloria,ugy hogy reggel edzes es egesz nap munka..és mégsem volt kockahasam..mindig volt 2-3 cm zsirréteg..ha azt le kellett volna adnom,versenydiétát kellett volna tartani,honapokig es a 74 röl,le kellett volna mennem kb 68 kg ig..es sztem meg akkor se biztos hogy kocka hasam lett volna,de az arcom már nagyon vékony nyuzott volt igy is..szal,el kell fogadni,hogy valakinek az van alapbol ,van aki edzes dietaval eléri,es van aki edz ,es sose lesz,en az utobbi vok,,mert lehet kockahasam,ha a fejem meg nyuzott szakadt,nem éri meg..kinek mi a fontos..
2019. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tesztoszteronszinted magasan kell tartani, erre a guggolás és a felhúzás a tökéletes gyakorlatok meg a napi 8 óra alvás.


Mellé kezdj el egyre kevesebb szénhidrátot enni.


Nincs az az ember, akinek ne lenne lapos a hasa egy ilyen kombótól.

2019. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!