Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok jó kardió edzéses...

~Brigi~:$ kérdése:

Tudnátok jó kardió edzéses videókat küldeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja rávettem magam, hogy lefogyok. Minden reggel és este 15 perces kardió edzést végzek el. Az étkezésemre viszonylag oda figyelek. Már sikerült lefogynom 1 kilót és még kb. 5 kiló a cél. Viszont, Rubint Réka és Kovács Ramóna videóit nem annyira szeretem. Aztán kaptam egy lányt akit nagyon szerettem, viszont 3 videója volt fent s nem akarok 3 videót csinálni folyamatosan, mert akkor megunom.(Zita Szászhegyessy) Tudnátok jó kardió edzős videókat küldeni, vagy mondani olyan lányokat akik nem viszik túlzásba, de közben jól megizzasztanak? Az plusz pont, ha bemelegítenek és nyújtanak is a végén. Köszönöm előre is!

#edzés #videó #bemelegítés #nyújtás megizzaszt #nem túl nehèz
2019. jan. 9. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez minden, csak kardió edzés nem, de azért köszi.:D
2019. jan. 9. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted akkor mi ez ha nem kardió?
2019. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
FitnessBlender a youtube-on sok hiit edzés van, azok a legjobbak.
2019. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fuss vagy biciklizz. Mi más akarsz?
2019. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Istenem, hogy a francba tudtok ilyenek lenni? Egy egyszerű normális kérdést teszek fel ember, segítséget kértem. Hát mi a francnak van ez az oldal, ha nem segítésre és segélykérésre? Kicsit nézzetek magatokba. Fussak, biciklizzek? Hol angyalom? Tél van, jeges az út, hideg van. Te ezt hogy gondoltad? Menjek el konditerembe ahol van futógép és bicikli is? Nincs pénzem, mivel édesapámnak kell méregdrága gyógyszereket venni. (És nem sajnáltatás képp mondom, de ez így van és mielőtt ítélkeztek, gondolkozzatok el.) S ha valami nem tetszik görgess tovább. Köszi, puszi.:)
2019. jan. 9. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyikunk sem mondott semmi rosszat, ember. Ha neked az elso altal linkelt nem kardio (jo, nem a legjobbat linkelte, en csak az elso par masodpercet neztem), akkor valamit nem jol csinalsz. Ugraljal akkor, vagy hullahoppozz vagy ugrokotelezz, amit akarsz. Ha meg nem tetszenek a javaslatok, akkor talald fel magad es keressel te, van egy csomo iromany errol angolul is, nemetul is. Nagyon szivesen.
2019. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom nektek mit ad elő a videó, de nekem azt, hogy emberek bicikliznek.
2019. jan. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!