Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a kajàt betartom tovàbbra...

Ha a kajàt betartom tovàbbra is de az edzéstől el lettem tiltva sérv miatt akkor megmarad a formám vagy lefogyok?

Figyelt kérdés

Kb 4 ève edzek. Nagyon szeretem csinálni és jól is megy, most viszont sérvem lett és nem edzhetek, nem is erőlködhetek, nem tudom hogy fogom kibirni, de sajnos muszàj lesz egy időre hagynom. Csak az a baj hogy nagyon nehezen jönnek fel a kilók és nagyon könnyen mennek le, évek óta evvel szenvedek, és csak ha rendszeresen edzek és sokat kajálok akkor tartom a súlyom vagy hizok, amugy rögtön lefogyok, különben is így is eléggé vékony vagyok,159, 48 kg, lány.

Tehát a kérdés h ha ugyanúgy ennék meg akàr még innék tömegnövelőt is de sajnos nem edzenék akkor meg birnàm tartani a formám vagy lefogynék? Esetleg lehet valamit tenni ebben az esetben? (Persze meg fognak műteni meg stb, ezeken kivül gondolom)


2019. jan. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A megoldásod ellenállásos gumikötél lesz...


[link]



Ezzel lehetséges a tested átmozgatása. Nem nehezedik rád nagy súly, és jó eséllyel fent tudod tartani a jelenlegi izomtömeged. Kétlem, hogy bármi akadálya lenne használatának, de mielőtt nekilátsz, kérdezd meg előtte a kezelőorvosodat.


Ezen kívűl BCAA menjen.

2019. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gumikötél jó ötlet, van is nekem itthon, meg fogom kérdezni hogy szabad e használnom! A bcaa is jó ötlet. Köszönöm!
2019. jan. 11. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel ne igyál tömegnövelőt (ha eddzel akkor se). Ha nem edzel semmit, akkor nem tudod tartani a formádat, a test megszabadul a felesleges izomtömegtől.
2019. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megvan a műtét utána ne kondizz. Jó az amit előttem linkeltek, vagy próbáld ki a saját testsúlyos funkcionál edzést. Sokkal jobb lesz hidd el. Esteleg kettlebell is mehet.


Próbáld ki, nem fogod megbánni, egy egészen új világ fog kitárulni előtted.

2019. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3asra NE halgass butasagot ir mint mindig.


Tomegnovelo menjen. Hisz a neveben is benne van tomeget novel. Ez kell ahhoz hogy ne fogyj le. Minden tapanyag szamít.


Amit ajánlok: Jumbobol a zöld

2019. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokszor hallottam már a saját testsúlyos funkcionális edzésről de sose nem olvastam utána, megnézem, megkérdezem majd. Tömegnövelőt is iszok addig utána meg ha újra edzehetek akkor beleadok mindent. Remélem nem nagyon megyek le. És köszönöm mindenkinek! :)
2019. jan. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!