Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elzavartak egy gépről tegnap!...

Elzavartak egy gépről tegnap! Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Rászántam magam hogy kondiba járjak, az egyik legjobb termet néztem ki. Edzettem egy gépen, mire odajött egy nagydarab emberke és félredobta a dolgaimat és elkezdett edzeni rajta. Nem kérdezett semmit. Amikor mondtam hogy nekem még hátralett volna 2 szett azt mondta: ‘neked úgyis mindegy’ és nem állt fel.

Azt mondta mindenki hogy a legnagyobb “állatok” lesznek a teremben a legjobb fejek! Nem mertem neki pattogni, elég bűnőzös külseje volt, de mit kellett volna tennem? Árulkodni a pultosoknak? Ki tudja ki volt ez az ember ..... vagy ilyenkor el kell tűrni az ilyesmit? Hogy megy ez a konditermekben? Nekem ilyen senki nem mondott hogy ilyen emberek lesznek ott.


2019. jan. 12. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De honnan tudjátok tutira,hogy kamu a kérdés?

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe,jól hangzik,hogy nincsenek kötekedő bunkók a konditermekben,de sajnos nincs rá garancia.

Kérdező,velem is történt már hasonló incidens,nem volt nagydarab a csávó,viszont a stílusából gyanítottam,hogy régóta küzdősportol,ki is derült róla utólag.Én próbáltam vele beszélni,de az ilyenekkel nem sokat lehet kezdeni.

Ne érezd magad rosszul,jobban tetted,hogy nem pattogtál,mert ki tudja mire lett volna képes,aki eleve ilyet megcsinál mással.Legyen boldog a szerencsétlen nyomi.

2019. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Van pár troll akinek most ez az öröme, hogy mindenre azt írják, hogy kamu kérdés, meg másokat trolloznak le, közben ők azok. Meg vannak itt hülyülve az emberek.
2019. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kedves 31%-os és a hozzá hasonló gyökerek miatt a kérdések, válaszok nagyrésze troll.
2019. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Na pont erről beszélek...
2019. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is 2x vagy 3x olvastam, plusz néhány kérdésben szerepel a "nyápic irodista", "aktakukac" szó, ami arra utal hogy az irodisták puhányak.


Kamukérdés

2019. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bocs hol van ez a terem helyileg? Nem kell a terem nevét megmondanom csak a helyet.Az ilyen amint nem lesz pénzre szteroidra össze megy.Egymás iránti tisztelet szerintem ez a természetes ha kezdő ha haladó.Velem ilyet még nem csináltak.Egyszer egy omiózus terembe beszólt a sztereó gyökér csak azért mert kötekedet és vissza mertem szólni "Ne vagánykodjál mert a szádba teszem a tárcsát" Röhögtem egyet rajta.Tedd te is ezt.Tudod az ilyen ember csak izmával kommunikál.Minden edzés alapja az agy-izom kapcsolat. Neked az agyad már meg van,már csak izom kell.Ez az ember akár mennyit edz csak nagy darab, ennyi egy versenyszerű testépítő sose viselkedne így. Van pénze cucra ennyi.Valószínűleg hiányzik neki az otthona a börtön.Előbb-utóbb vissza kerül.:)
2019. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!