Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jár konditerembe a sok...

Miért jár konditerembe a sok mai nyegle fiatal srác?

Figyelt kérdés

Építőiparban dolgozom. Nagyon sok fiatal segédmunkás kölyök megfordult nálunk. Észrevettem azt hogy ezek gyúrnak, de a munkát nem bírják. Minek gyúrnak akkor?

Isszák a löttyeiket, meg a poraikat. Hozzák a kis rizst, meg a húst a műanyag dobozban. Aztán 10 db cementes zsákot már nem tudnak a paltóra felrakni.

Miért veszik meg a bérletet, meg a drága porokat? Minek isszák azt a szemetet?

Általában ezek hamar ki is hullanak, 1 hét után ott hagyják a melót.

Én életemben nem edzettem, de sokkal jobban bírom a melót mint ők. Kaja is kolbász, kenyér, meg amit az asszony csinál. Főzelékek, tészta ilyesmi. Nem az ilyen szar poros löttyöket isszuk a színes üvegben.



2019. jan. 14. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jól megfogalmazott troll kérdés :D Egyre több itt az ilyen.
2019. jan. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az edzésben elfáradnak, jóhogy nem bírják már ;)
2019. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jól nézzenek ki, illetve egy átlag ülő embertől erősebbek. De amúgy nagy részük tényleg férfiatlan, sokszor azok kondiznak akik más sportra alkalmatlanok mert gyávák mondjuk bokszhoz.

Egy igazi sportolóhoz ne hasonlítsuk őket.

De ha mondjuk csak kiegészítésként kondizik az más.

2019. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a küzdő sport, meg sok embert még, a vissza tartó erő nálam az, hogy egy bankban dolgozom és nem tudom hogy nézne ki, ha ott ülnék felreped szájjal vagy lila szemmel. Kondizás közben nehéz megsérülni úgy, hogy annak külső jelei legyenek.
2019. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez csak sztereotípia, normális helyen mire akkora ütéseket kapnál addigra már tudsz védekezni is.
2019. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg elég ha annyit mondasz, hogy egész jó pálinka volt.
2019. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!