Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan testépítő köztetek,...

Van olyan testépítő köztetek, aki szereti, ha férfiak nagyon megnézik meztelen testét?

Figyelt kérdés
Pl. zuhanyzóban, öltözőben tapasztaltam ilyet, hogy szándékosan minél tovább szeretett ruha nélkül lenni, ill. mutatni magát, nem takart semmit, nem fordult el, sőt, igyekezett minél többet láttatni, ha látta, hogy valaki nagyon bámulja, kíváncsi vagyok, ez véletlen, vagy tényleg tetszik valakinek ilyen helyzet.
2019. jan. 19. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én ismerek egy volt birkozot,aki jol néz ki,izmos de állandoan meztelen produkálja magat..fél orakig jön megy ,nezelödik beszélget az öltözöben,zuhanyzoban,,beszél veled azt 30 cm re van a farka..eccer észrevettem,hogy jött be egy csavo,mint az ujsagokban a modell,tökéletes test,arc,izmos,es levetközött es meztelen ment be zuhanyozni,olyan segge volt ,mint egy labda,,es akkor észrevettem,hogy a birkozo meztelen bámulja,,le se tudta a szemét venni a masik seggéröl..olyna homoerotikus volt,mert szerintem az járt a fejébe,h meg.baszná..szal vannak ilyen szituk..
2019. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!