Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok valami jó tömegnöv...

Ajánlanátok valami jó tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Heti 3x edzem,eléggé vékony fajta vagyok,ehetek akármit.Kérdésem milyen tömegnövelőt vegyek, annyira nem tudok dönteni hogy melyikbe mik vannak és mire van szükségem, vagy gondolkoztam fehérjén, és ahhoz még szénhidrát, de én nem tudok dönteni nem szeretném ha csak azért venném meg mert jó a csomagolása, hanem olyant szeretnék ami tartalmazz mindent amire szükségem lehet.

2019. jan. 21. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
B vitamin + fehérjedús étrend. Totál felesleges laikusként vödörszámra zabálni a fehérjét.
2019. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő helyett inkább normális minőségű szénhidrátot fogyassz, pl zabot.
2019. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Étel
2019. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan tömegnövelő készítmény, ami pótolja a bőséges és kiegyensúlyozott étrendet. Ha vékony vagy, amúgy is fölösleges tömegnövelőt szedned, egy alap tömeg kellene hozzá.
2019. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Töltött káposzta, körömpörkölt, juhtúrós sztrapacska, mellé zárásként egy kis sütemény vagy fagyi. Ezt csináld pár hónapig és meglátod, hogy lesz eredménye. Ha emellé edzel eleget, akkor pláne. De tőlem ehetsz porokat is, a te dolgod.
2019. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sertésborda
2019. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!