Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudnám a hátizmom...

Mivel tudnám a hátizmom erősíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ortopédián, gerincferdülésem van, hanyagtartás. Az orvos annyit mondott, hogy a has és hátizmot erősíteni kell, majd menjek vissza 1 év múlva. Úszást javasolta, de arra se időm, se lehetőségem sincs. Más módszerrel nem tudnám erősíteni a hátam? A hasizmot felüléssel meg lehetne oldani? Bocsi, nem vagyok jártas az ilyenekben.

16/F



2019. jan. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Has:felülés, lábemelés

Hát: törzsemelés.


Az úszás több szempontból is jobb. De ezek ilyen otthol elvégezhető gyakorlatok.

2019. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
húzódzkodás, felhúzás, evezés
2019. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves korig az orvos el tud küldeni csoportos gyógyúszásra. Az ingyen van. Persze időt nem tud felírni neked. :-) Az úszás lenne a legjobb.

A hátizmok erősítésére a kettlebell is jó, de hozzáértő edzővel tanuld meg a helyes technikát.

2019. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felülést ÖRÖKRE FELEJTSD EL! Nem kell, értelmetlen, káros gyakorlat.

Has erősítésre hasprés és lábemelés, a hátadra meg gerinctorna címszóval keress gyakorlatokat.

2019. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!