Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ertelme ennek a crosfittnek...

Mi ertelme ennek a crosfittnek meg trxnek?

Figyelt kérdés

Én elvagyok egy erôkerettel meg rúddal is.


Mindig Jon valami uj csak nem tudom mi ertelme


2019. jan. 29. 09:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
*CrossFitezek
2019. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

,,Gyere fekvenyomni meg felhúzni, kíváncsi vagyok hogy menne."


Nem lennél troll, akkor tudnád, hogy ugyanúgy menne bármelyik Crossfitesnek, mivel ezeket a gyakorlatokat ők is ugyanúgy végre hajtják. :D

2019. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
2019. jan. 29. 15:01
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

"Nem lennél troll, akkor tudnád, hogy ugyanúgy menne bármelyik Crossfitesnek, mivel ezeket a gyakorlatokat ők is ugyanúgy végre hajtják. :D"


Én láttam már Crossfitt edzést. Hát no komment. Ahogy azok húzódzkodnak, vicc kategória. Mint a vergődő hal.

2019. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Az összes egy kutya. Ennyi erővel aerobikra is elmehetnek a férfiak, vagy jógázni.


Túl sok a keverés, ez itt a gond. Ha valaki jó formába akar kerülni, ott vannak az alapgyakorlatok, fekvenyomás, guggolás, felhúzás, hadd ne soroljam.


Ha p.unci a férfi, akkor menjen gépekre, ott is lehet helyettesíteni mindent.


De ezeket az újkeletű marhaságokat hagyjuk már.

2019. jan. 29. 17:04
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Erre belinkelsz egy olyan oldalt, ami a testépítés pártján áll, a többi sportot pedig leszólja. Hát gratulálok Neked! Ha valóban akkora sportember lennél, akkor nem szólnál le más sportokat. A crossfit, street workout, calisthenics, testépítés, tenisz, darts...stb különböznek egymástól. Mindegyik másra lett kitalálva. Aki testépítő akar lenni, az elmegy terembe edzeni, aki jobb fizikumot akar/törődik az egészségével, viszont nem szereti a konditermi edzést az elmegy crossfit edzésre/otthon vagy parkban csinál saját testsúlyos edzést. Aki a labdajátékokat szereti, az elmegy focizni...stb. Egyik sport sem jobb a másiknál. Attól még, mert Te így gondolod, azért nem kell leszólni semmit/senkit. Meg a jóga? Na azt elmondanád, hogy azzal például mi a baj? Szerintem például az is hasznos. Nem crossfitezek, nem jógázok...stb, súlyokkal és saját testsúllyal nyomom, valamint harcművészetet csinálok, mégsem szólom le a többit. Na akkor mi van? Én is kislány vagyok?

Valamint miért lenne kislányos? Fogadni mernék, hogy sok mindent nem tudnál megcsinálni, amit ott csinálnak (A linkből gondolom, hogy a street workoutot/calisthenicset is leszólod. Na akkor mutass már meg pár egykezes húzódzkodást légyszíves, front levert, back levert, zászlót, egykezes kézállásban végzett fekvőtámaszt. Na? Csak nem az van, hogy nem tudod? Ha olyan jó lennél, akkor én meg azt mondom, hogy gyere és mutasd meg.). Persze egy crossfites sem fog úgy fekvenyomni, felhúzni, mint egy kondiba járó ember. De ez miért is probléma?

De ha Neked jó az, hogy itt provokálod az embereket a Te (egyébként szubjektív) véleményeddel, akkor gratulálok! Az 5. válaszolónak teljesen igaza van, gyerekes vagy. Nem tudom, hogy hány éves vagy (nem is érdekel), de nem lehetsz túl sok. Ha meg már felnőtt vagy, akkor meg csak sajnállak, hogy idáig jutottál agyilag.. ;) Na szép estét mindenkinek!

2019. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Megint jottok ezekkel a zászlós marhasagokkal.


140-el szériázok fekve, nem csorbul az onbizalmam, hogy nem tudok a bordasfalon meg a jatszoteren bohockodni mint egy óvodás...

2019. jan. 29. 17:29
 18/28 anonim ***** válasza:

Na most két lehetőség van.

A kérdező troll, csak éppen ostoba és nem tudja, hogy kell viccesen és jól trollkodni.


Vagy a másik lehetőség, hogy nem troll hanem komolyan írja amit ír. Az viszont elég baj. Az ilyen kretének miatt olyan a kondisok megítélése amilyen...

2019. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen? Gratulálok a 140es szériádhoz.. Na és ezt ki hiszi el Neked? Lehet, hogy egy 10 kilós súlyt nem tudnál megemelni, viszont itt vered a melled, hogy mekkora jani vagy. Ennyi erővel én meg Olimpiát nyertem.. Ezzel aztán jól megmondtad. Az utolsónak is teljesen igaza van.. :D Remélem, hogy csak trollkodsz, csak eltévesztetted a kategóriát (igen, az egyéb kérdésel->humor kategóriára gondoltam) és nem vagy ennyire elmaradott agyilag. Nem szoktam sértegetni másokat, de még így is a legenyhébbet írtam le..
2019. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én meg 250et...

Ha érted mire célzok.

.

Na jó, leírom, mert amúgy sem tűnsz a legértelmesebb fajtának.

Üres duma.

2019. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!