Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek sok pénze van akárhogy...

Akinek sok pénze van akárhogy kinézhet szteroid nélkül is?

Figyelt kérdés

Végülis nem mindegy hogy lazac vagy tojás kerül az asztalra.


Meg tudja venni az összes tápkieget ami fontos pl. Bcaa, hmb, glutamin stb.


Ilyenkor lenyegeben hatar a csillagos eg es nezhetunk ugy ki, mint azok, akik ezeknek a neves gyartoknak a termekeit reklamozzak?


2019. jan. 30. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Végülis nem mindegy hogy lazac vagy tojás kerül az asztalra."

De, tökmindegy.

"Meg tudja venni az összes tápkieget ami fontos pl. Bcaa, hmb, glutamin stb."

Én is meg tudnám venni, de a kreatinon és tejsavófehérjén kívül nincs másra szükségem. Más is meg tudná venni.

Az számít, milyen keményen és okosan edzel, mennyire tartod be az étrended, és mennyit pihensz. Semmi más.

2019. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Naturalban a befektetett penz es ido nem aranyos az eredmennyel. Nekem volt egy jo (ertsd nem zsirosodtam el) tomegelos evem, utana kovetkezo szezonban egy nagyon lassu dieta. Havi 80-90 eft-ot koltottem kajara es 35-40 eft-ot etrend kiegeszitore, atlagosan napi 6,5 orat aludtam. Heti 3-4 nagy volumenu sulyzos edzes, egy sajat testsulyos edzes, dietaban heti 4 kardio. A vege 78kg, 8-9% testzsir (181 cm mellett).

Kajaba naturalba ennel sokkal tobbet nem hiszem hogy lehet kolteni, mert egyszeruen nem birod megenni. A fontebb emlitett osszeg napi 1kg csirkehus, heti 1-2 kg marhahus, heti 2-3 kilo zoldseg, 1-1,5 kg jo minosegu komplex szenhidrat, heti 0,5kg zab, napi 10-15 tojas, napi 2-300g sovany turo, 1-1 natur joghurt es magvakbol allt, ertelem szeruen a tomegeles es dieta kulonbozo szakaszaiban valtozott az osszetetel. Tetelezzuk fel mondjuk 10-15%-al emelem a bevitelt, a marhahust tomegelesnel duplajara, dietanal beviszek napi fel kilo tengeri halfilet. Ekkor jarnek olyan 150 eft-nal egy honapban. Plusz aludtam volna napi 9 orat atlagosan, dietaban duplazom a heti kardio idejet es jobban optimalizalom a hatasfokat. Jo minosegu tejsavo koncentratum helyett izolatumot veszek, multi pro helyett animal pakot vitaminnak. Nem csak dieta alatt kardio kozben eszem bcaa-t (aminek amugy semmi ertelme kb...), hanem minden edzeshez, tomegeles kozben is. Ezzel kb. 60-65 eft-ra novelem a havi etrend kiegeszitore szant osszeget. Ennel tobbet ugy sem tudsz ertelmesen elfogyasztani, meg eleve ertelmetlen, de tetelezzuk fel. A 2 ev alatt elkovetett csalasok szamat felezem. Mi lenne a vegeredmeny azzal a genetikaval amivel az emlitett szintet elertem? 80-82kg 7-8% testzsirral? Es a kiadott osszeget majdnem duplaztam, a pihenest 130%-ra emeltem, kardiot duplaztam. Ez hol van egy mezei superbody szinthez kepest? Sehol. Nem hogy egy IFBB profi vagy Mr. O szinthez. :D

2019. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A tojást nem kell leszarozni, az egyik legjobb fehérje forrás.
2019. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!