Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon fusztrál ahogyan...

Nagyon fusztrál ahogyan kinézem, kezdek begolyózni?

Figyelt kérdés

Szóval már 2 éve edzek rendesen súlyokkal, előtte küzdősportoltam 5 évig.

19 éves vsgyok, 187cm vsgyok, 82kg. 40-es a karom, bedurranva 43mas. Ez zavar a leginkább. Mellette az is, hogy 90kg-ba 5öt vagyok képes belenyomni 2 sorozatban és ennyi utána nem megy.

De leginkább a karom zavar. Reggel már nem akarok tükörbe nézni, ha lehet hosszú újjú pólót viselek. Az sem segít, hogy egyetem melett heti 3x tudok menni edzeni.

Egyik este bevallom már majdnem sírtam egyszerűen csak fogdostam a karom és nem hittem el, hogy ilyen kicsi. Ez kb fél éve van így.

Ha valaki tud kérem segítsen. Szívesen venném ha valaki esetleg tud minőségi szteroid forrást és megosztja (tesztoszteron peopionát kellenne elsőnek)


Köszönöm a válaszokat, megy a zöld pacsi



2019. jan. 5. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem szteroid forrás kell, hanem a testképzavarod kell leküzdeni. 19 évesen még fontos szempont persze, hogy minél izmosabb legyél minden áron, de a 30-as éveidben már köszönetet fogsz mondani magadnak, ha nem kockáztattad az egészséged némi plusz izomért. Ha ilyen szinten aggasztónak tartod a karod, akkor egy idő után a 45-ös is kicsi lesz, aztán lehet az 50-es is. Nyilván a te döntésed, hogy melyik utat választod a naturált vagy sem, de az önképeden mindenképp dolgozni kell. A legnagyobb boldogtalanságot ez okozza manapság a jóléti országokban (igen, Magyarország is az a világ nagyrészéhez képest), hogy nincs mértékletesség, azt nem tudjuk értékelni ami van, csak egyre több és több kell... A törekvés persze pozitív dolog, de ha ez a jelenben mindig önsanyargatást jelent, akkor sose fol elérkezni a vágyott jövő.
2019. jan. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Elôször is nem kinèzem, hanem kinèzek.

Màsodszor is, a 40-es kar ilyen magassàghoz pont elèg. Mièrt akarsz nevetsègesen felfùjt lenni?

2019. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban pszichiáter javasolnék.
2019. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Au egyes tökéletesen leírta.

Irány a dilidoki, ha jót akarsz magadnak. Ja és tartsd távol magad a szteroidoktól.

2019. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ez a kondisok jelentős részére jellemző. Kb a 80 % -nak pszichiáternél lenne a helye.
2019. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Azért nem fejlődsz, mert nem tartasz be valamilyen szabályt, amit be kellene.

Megvan a minimum 8 óra alvás egyhuzamban mindig?

Megvan a 2 g/testsúlykilogramm állati fehérje egy nap? 5 g szénhidrát?

Iszol legalább 4-5 liter vizet?

Alap tápkiegeket szedsz? (Multivitamin, ízületvédő, edzés utáni turmix, stb)


Most csak néhányat írtam le, de még lehetne mást is.

2019. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne szteroidhoz nyúlj!

KAJA! Mindenhol levan írva hogy enni enni kell,mer sokan azt b"""el..

Egy komplikált jól összerakott étrend kell.

2019. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok az én karom 43 de szintén kicsinek érzem
2019. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bakker nekem a lábam 43-as :)
2019. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!