Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid, gyúrás, nők?

Szteroid, gyúrás, nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy én egy nagyon vékony ember vagyok, már gusztustalanul. De most már elegem lett ebből. Szeretnék én is barátnőt, mint mások, tehát nem lehet így kinézni. Ezért kérdeznék a szteroidokról. Sok vita van arról, hogy tényleg árt e vagy sem. Szóval valaki alá tudja támasztani vmi komolyabb cikkel, kutatással, hogy a szteroid tényleg nagyon veszélyes e, vagy ez csak rémhír? Illetve tényleg nem használ mindenkinek?


20F, 63 kg, 52 százalék izom, 4ésfél százalék testzsír (igen, sajnos eszméletlenül vékony vagyok)



2019. jan. 9. 03:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

...

Csak tropara teszed magad.

Elotte azert kene "tisztan" edzeni.

Oke, benyomod azt a valamit erossebbnek erzed magad, no is az izomzat, DE az izuletek nem fogjak birni hirtelen ezt a nagy terhelest, olyan fajdalmaid lesznek...

Persze vannak mellekhatasok is, pattanastol a nagyon magas vernyomasig barmi lehet.

Igen, ha olyan cucc megy akkor a ferfiassag is kuka lesz.

2019. jan. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmilyen szer ahhoz, hogy kigyúrd magad. Rendszeres erősítés, legalább heti 3 erősítő edzés + megfelelő táplálkozás. Kezdetben teljes tetstes edzés. Ha most elkezded, nyárra látszani fog, hogy csinálsz valamit. Jövőre meg akár kigyúrt is lehetsz, ha kitartó vagy és folytatod. Ilyen korban hasonló súlyban voltam, mint Te és nekem is mértek 4.7% testzsírt.
2019. jan. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Közel se olyan veszélyesek mint amilyennek beállítják egyesek. Tegyél egy próbát egész nyugodtan.
2019. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a gyúrástól önmagában még nem lesz barátnőd...
2019. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Barátnődnek biztos tetszeni fog ha impotens leszel
2019. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Tesztoszterontól biztos impotens lesz. Ha nem értesz hozzá inkább fogd be!
2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Èn nem ismerek senkit aki ronda volt ki gyurta magát ès be csajozott a nőknek nem az számít ha nem hogy milyen magas vagy helyes meg mennyi pénzed van
2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Google

"anabolic androgenic steroids side effects study"

Nem fogok helyetted keresgélni.

Amúgy a világ legnagyobb hülyesége lenne egyből koxszal kezdeni... Ráadásul ilyen tudatlanul.

De hajrá. Én leszarom.

2019. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2019. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Világéletemben edzettem

5 évet úsztam, 5 évet karatéztam, és 2 évet edzettem saját testsúllyal eddig.

Jelenleg ilyen a felsőtestem:

[link]

Lábam:

[link]

2019. jan. 9. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!