Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepsz “szàlkàsítàs”?

Bicepsz “szàlkàsítàs”?

Figyelt kérdés

Tudom az ètkezès...

De nekem mar a kivantnal nagyobb a karom, alig edzek ra, amugy vekony vagyok. Szeretnem ha szalkasabb lenne. Nagyon regen ugy emlekszem azt olvastam hogy sok ismetles kisebb sullyal az udvozito. Tudnatok kerlek frissiten a “tudàsom”?



2019. febr. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj pls
2019. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
????
2019. febr. 7. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Továbbra sem létezik helyi zsírégetés.
2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudom koszi olvastam. Akkor atfogalmazom a kerdest. Hatasaban mi a kulonbseg nagyobb sullyal kevesebb ismetles es a kisebb suly tobb soroat kozott?
2019. febr. 9. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a kissbb súllyal sok ismétlés olyan mint ha valaki egy bottal akarna egy szöget beverni kalapács helyett. Kicsit beljebb fog menni ha sokáig ütöd, de sok értelme nem lesz.
2019. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi, szemlèletes a hasonlat. Akkor ezt a logikàt kovetvenha csak egy rohadt nagyot utunk egy bazi kalapaccsal akkor az jobb, hatekonyabb?

Azaz peldalul a maximalis sullyal fekvenyomni 1 ismetlest?

2019. febr. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!