Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Terhesen edzés súlyzóval?

Terhesen edzés súlyzóval?

Figyelt kérdés

7 éve edzek itthon súlyokkal, az első terhességem alatt kB 12hetet edzettem, utana más okból veszélyeztetett terhes lettem. Nem csinalhattam semmit. Csak séta. Elég nehéz volt visszahozni a majdnem régi formám, most újra terhes vagyok és az orvosom engedi az edzést, kivéve háton végezhető gyakorlatok és guggolas, kitöréseket addig míg nem nagy a hasam (egyensúly miatt)

Milyen labgyakorlatok át ajánlanátok? Bokasúllyal szoktam kezdeni a labedzest bemelegiteskepp 3gyakorlatot végzek 4x15os ismetlesekkel, aztán guggolas, kitörés, hátrafelé kitörés, néha sissy vagy bolgár guggolas, csipoemeles.

Ezek közül ugye minden kilove, de nem szeretném az elejéről kezdeni ujra szülés után 4 hónappal..

Jo lenne nagyjából megtartani a formám.

Van itthon taposogepunk, párom azzal fogyott. Érne valamit a lábamra? Vagy mit tehetek majd ha már kitörést sem vegezhetek?

Minden mással kapcsolat tippet elfogadok a terhesen végzett edzéssel kapcsolatban. 3 szabály van meghatározva az orvosom altal

1. Figyelem h 140fole ne menjen a pulzusom

38fok fölé ne menjen a testhom

Ha nem esik jól hagyjam abba az edzést, akár pár perc után és terjek rá vissza 2

1-2nap múlva.

Köszönom..


2019. febr. 11. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Hú. Itt-ott bekavart a telefon. Bocsi.

Remelem érthető :)

2019. febr. 11. 21:53
 2/2 A kérdező kommentje:

+1 kérdés

Fehérje ital fogyasztás? Inkább kajával vigyem be, vagy kérdezzem meg az orvosom legközelebb, hogy árthat e a babának a sok fehérje? Bár csaknem.. De sose tudni..

2019. febr. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!