Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is a testépítés az...

Nektek is a testépítés az élet értelme?

Figyelt kérdés

Felkelek, szigorúan megfelelő mennyiségű és minőségű alvás után. Odafigyelni az étkezésre, megtervezve az utolsó falatig, megvásárolni a megfelelő minőségi alapanyagokat, főzni.

Edzés, a gyakorlatok hibátlan végrehajtása, figyelve a test minden válaszát, reakciókját. Az edzés eredményeit dokumentálni melyeket lehet elemezni a pihenőnapon. Szabadidőben olvasni, tanulni a témában és persze regenerálódni.


Egyszerűen az élet minden percét meghatarozza a test építése. És ez CSODÁLATOS!


Ti, hogy vagytok ezzel?



2019. febr. 12. 14:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 az is nagyszerű dolog!


#9 te tényleg minek írsz ide? Ha ennyire bajod van a testépítéssel akkor nyomd meg az X-et a sarokban...

2019. febr. 12. 17:04
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy minek? :D Azért, hogy mindig legyen mit kérdezned. :)

Feltettél egy kérdést, kaptál rá egy csomó választ, ami kicsit eltér a te jelenlegi hozáállásodtól, és hőbörögsz, hogy minek írunk ide?

Kíváncsi lennék, hogy ezek a hőbörgők akik az "életüket feltették" a testépítésre, hogyan néznek ki, vagy elértek-e egyáltalán egy olyan fizikumot, ami megkülönbözteti őket egy átlag testnevelés faktos diáktól...

Ha már felteszel egy kérdést és kapsz rá értelmes válaszokat, legalább viselkedj "alatta".

2019. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

"Nektek is a testépítés az élet értelme?" =>

Nem. Edzek, amennyire időm van, és ennyi. (heti 6x 50-60 perc.)


"Felkelek, szigorúan megfelelő mennyiségű és minőségű alvás után" => 3 gyerek mellett azt sem tudom, mikor aludtam át utoljára az éjszakát...


"Odafigyelni az étkezésre, megtervezve az utolsó falatig, megvásárolni a megfelelő minőségi alapanyagokat, főzni." => Odafigyelek... De, hogynaz utolsó falatig megtervezzem, na arra nem érek rá.


Ha ebből élsz, akkor oké... Ha nem, kíváncsi lennék, mégis miből, + van-e család, párkapcsolat, egyebek...

2019. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Karrier és párkapcsolat nem érdekel.Csak az,hogy erősebb legyek.

Legalább egyszer minden férfi eljátszik a gondolattal,hogy ő legyen a világon a legerősebb.De az emberek általában feladják ezt az álmukat.Van azonban,aki nem adja fel.

2019. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam én is, régóta az életem része a testépítés, versenyeztem is annó, de sajnos aki nem milliomos családba születik, munkából kell megélni. Jelenleg 3 helyen is dolgozom, mellette tanulok, és ahogy tudok természetesen edzek is, de ennyi dolog mellett csak hobbi szinten tudom csinálni már csak... Meg ugye az évek, más a fontossági sorrend mint 20 éve
2019. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 15 evesen persze eljatszol a gondolattal. Es hirtelen eltelik 5-6-7 ev edzessel, rajossz hogy nem igy mukodik. Sem az edzes, sem a vilag korulotted. Aki a 20-as evei elso felet edzessel tolti, 25 eves korara eljut arra a szintre, hogy onnantol erdemi lepes folfele (gondolok itt arra, hogy 160 helyett ne 165-ot nyomjal egy ev mulva, hanem mondjuk 200 folott) nem lesz. Illetve lehet, de az penz, es a sajat tested is aldozat lesz. Karrier nelkul, maximum ugy fogod gyozni a havi 2-300 eft-os kiadast a beviteledre, hogy ha eltartanak.
2019. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmész TEK-esnek és edzhetsz egész nap
2019. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!