Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az emberek többsége egészségüg...

Az emberek többsége egészségügyi vagy anyagi okok miatt nem kokszol?

Figyelt kérdés

Ha létezne valami hatékony cucc aminek semmi, vagy elhanyagolható mellékhatása lenne és annyiba kerülne mint egy minőségi protein izolátum, akkor mindenki használná?


Vagy van olyan ember akit ez abszolút nem érdekelne, és még így is 100% naturál maradna?



2019. febr. 15. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én használtam már, és lehet fogok is még, de 20 év edzéssel a hátam mögött üresen is jobban nézek ki mint sok friss koxos
2019. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 es hozzászóló. Igazából nem tudom mire gondolsz a "nem túl kiemelkedő alatt"


Leírok pár eredményt, és kérlek válaszd ki azokat belőlük, amik szerinted Lifetime Naturálon "nem túl kiemelkedőek", azaz szinte bármelyik naturál sportoló képes ilyen teljesítményre:


1. 80kg-os egykezes súlyzó fej fölé nyomása 80kg-os testsúllyal.


2. 500kg-os gumi forgatása 85kg-os testsúllyal.


3. 2*180kg-os kofferek cipelése 90kg-os testsúllyal.


4. Apolló nyomás 150kg.


5. "Poweres felhúzás 1 kézzel középen fogva a rudat gurtni nélkül 207,5kg.


6. 2*200kg-os kofferek cipelése 125+ testsúllyal.


7. 450kg-os lengősúly cipelés.


8. 155kg-os kőgolyó pakolás 80kg körüli testsúllyal.


9. 180kg-os kőgolyó 130cm magasra.


10. 80kg-os testsúllyal egy kézzel 2 másodperc alatt átforgatni 320kg-os gumit.


11. Az utóbbi két Kamionhúzó Magyar Bajnokságot megnyerni!


12. Fogáserő Magyar Bajnokságot megnyerni, és apolló felhúzásban 20kg-al megdönteni az országos csúcsot!


13. Magyarország 5. legerősebb emberének lenni!


14. Hex kerettel 30 ismétlést húzni folyamatosan 200kg-al.


15. Megemelni 500kg-ot Hex kerettel 90kg-os testsúllyal.


16. Térd fölüli felhúzásnál kiállni 503kg-al.


17. 84kg-os testsúllyal 6% alatti testzsír.


18. Több mint 80 kupa megnyerése az erősportokban!


19. Kamion húzó Európa Bajnokságon ülve húzásban 2.helyet megszerezni 0,13 másodperccel lemaradva az első helytől.


20. Dinnie Stones 188kg és 144kg-os kő megemelése egyszerre fém karika fogóval. /pontos replikát készítettünk, ugyan az az emelési magasság, karikaméret stb./


Igazából ezeket az utóbbi években elért eredményeket 100 ponton keresztül sorolhatnám, de nincs értelme, mert úgysem olvasná el senkit.


Tehát a feladat adott, szeretném ha kiválasztanád ezek közül az eredmények közül, amik szerinted "nem túl kiemelkedőek", tehát te és más naturál sportolók is könnyedén meg tudják csinálni! Természetesen nem levegőbe beszélésre gondolok, videós bizonyíték is kellene, hiszen mi is tudunk mutatni minden fönt említett eredményről!


És igen, sosem gondolkoztunk el rajta, mert ahogy írtam is, a futó sem gondolkozik el rajta, hogy kerékpárral csak gyorsabb és egyszerűbb lenne megtenni a távot, mivel nem érdekli a kerékpározás...

2019. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!