Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bőrfeszesítés hogyan?

Bőrfeszesítés hogyan?

Figyelt kérdés
rendszeresen edzek, guggolás (30-40 kilóval), lábtolás, belsőcomb, hajlítók stb., megvan a napi 2 liter folyadék, szaunázom is. Narancsbőröm nincs, de nem feszes a bőröm. Tudom, hogy izom kell alá, hogy igazán szép legyen, nos, az már van elég szépen, csak a feszesség nem elég. Mivel segíthetnék rá? Vagy ez nálam már korral jár? :( 31N
2019. febr. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

2 liter?

20 kilónként kell 1 liter.

2 liter az kb a ne halj szomjan szint.

amúgy meg ha rendszeresen edzel és nem vagy feszes,akkor az étrended nem stimmel és magas a testzsír.

2019. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a 2 liter a minimum, ebben nincs benne az edzés közben/után megivott

54 kiló vagyok egyébként, ezek szerint 2,5-3 liter kell naponta


A kajám alapvetően csirke-rizs-zabpehely szentháromsága, nassolni édesítős-zablisztes sütit szoktam. Ami talán nagyon sok, az a gyümölcs, almafüggő vagyok, azt nehezen nélkülözöm. Ez lehet a baj?

2019. febr. 17. 12:25
 3/4 A kérdező kommentje:
A testzsírszázalékom 26% körül van, az átlagos alsó határa.
2019. febr. 17. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

jó az alma főleg,hogy nem írtál zöldségfogyasztást ami alap élelmiszer a rostok miatt.

az almában meg rengeteg a rost.

2019. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!