Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend/miket egyek? Többi lent.

Étrend/miket egyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem edzeni és az étrendemet akarom megreformálni. 16 éves vagyok, 173cm és 48kg. Edzeni azért kezdtem mert minden próbálkozásom ellenére nem tudtam súlyt felvennk evéssel. Tehát nagyon nehezen hízok. Heti 3x megyek edzeni, edzésterv megvan, mostmár csak egy testreszabott étrend kellene. Vagy esetleg étel ajánlások, miböl mennyi stb. . Elöre is köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 21. 20:45
 1/1 anonim válasza:

Számolod a kalóriát vagy csak gondolod hogy eleget eszel?

Szerintem legalább 3000 kalóriát egyél de lehet hogy több is kell mert még fejlödsz. Vannak kalkulátorok. A lényeg hogy több kalóriát egyél mint amit elégetsz 500-al kb és testsúly kg/2g fehérje minimum. A fiatal korod miatt nehéz megmondani mennyit kénne enned. Egyél jó sok egészséges ételt. Ha nem nől a súlyod egyél olajos magvakat, abban rengeteg a kalória és ellehet rágcsálni nasdinak két étkezés között.

2019. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!