Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout mennyi idő...

Street workout mennyi idő alatt látszik?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt látszik meg kb? és mennyi idő mire belejövök?válaszokat előre is köszi!(heti 3x edzek)

2019. febr. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mikorra látszódik nagyon eltérő, de pár hónap után látszódnia kell a változásnak. Az meg hogy mennyi idő mire belejössz, megint csak eltérő, mert rajtad áll. Van aki hamar ráérez a gyakorlatokra, de van aki fél év után is szabálytalanul csinál sok mindent. Fontos hogy nézz videókat a gyakorlatokról, gyakorold a helyes kivitelezésüket.

Nyugodtan írj ha kérdésed van a street workouttal kapcsolatban.

2019. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durván csinálod, azaz rászenteled az életed is 1 év mire látszódik akármi is úgy hogy póló van rajtad...
2019. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én heti 3 SW-tal és számolt étrenddel fél év alatt leadtam 15 kg-ot, még fél év után újabb 3-at.

Gyakorlatilag a nulláról indultam, de már fél év után tetszett az, amit a tükörben látta (nem voltam és most sem vagyok kigyúrt izomállat - 67-68 kg - de azért látszik rajtam, hogy csinálok valamit). Ha komolyabban tolnám, többet edzenék, és több minőségi kaját ennék, még inkább lenne látszata a dolognak.

2019. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem 44-éves anyukaként fél év alatt kockás lett a hasam akkor egy fiatal fiúnak is menni fog.


Étrend és elszántság- ja és fájni fog itt-ott. Persze ha jól csinálod.

2019. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!