Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 37 éves vagyok. Nyárra szeretn...

37 éves vagyok. Nyárra szeretnék kérek formás feszes popsit. Mekkora súllyal, milyen gyakran végezzek feladatokat?

Figyelt kérdés
Látássérült vagyok, nagyon nagy súlyt nem emelhetek. Köszönöm

2019. febr. 27. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha most kezded akkor azt javaslom inkább a következő nyárra készülj.
2019. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhizva, jó alakom van. Feszesíteni szeretnék nagyon és formás fenekét. 10kg-val guggolás? Egylábast próbáltam, khm... :-)

Retina problémám van, jó lenne, ha nem válna le. :-)

2019. febr. 28. 18:20
 13/14 A kérdező kommentje:
Privátba is jöhetett volna, és köszönöm, hogy irtatok. Aki írta, hogy rövidlátó, attól kérdezném : 10kg sok lenne?
2019. febr. 28. 18:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Én voltam a rövidlátó kommentelő tegnap. Nekem nincs retinaproblémám tudtommal, mínusz 8 körüli mindkét szemem. Arra voltam kíváncsi, a rövidlátáson kívül van-e más problémád, ami miatt az emelgetésre ennyire odafigyelsz. Ezek szerint van.

Én azt mondom, inkább menj szemorvoshoz és kérdezd meg a 10 kg-val kapcsolatban. Szerintem amúgy nem sok a 10 kg. Nekem azt mondták, pl. költözködésnél óvatos legyek, ne emelgessek bútorokat. De mondom, inkább a dokit kérdezd meg.

2019. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!