Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Super Fat Burner-t hogy...

A Super Fat Burner-t hogy használjam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 190 cm és 85 kiló. Viszont van a hasamon és a mellemen zsírfelesleg, amit le szeretnék adni a lehető leghamarabb. Az lenne a kérdésem, hogy a Super Fat Burner mellé használhatok fehérjét edzés előtt? Valamimt a leírás szerint edzés előtt 2 tablettát kell bevenni. Ez így van az én esetembem is? (Mivel én nem 15-20 kg-ot szeretnék leadni)

A válaszolat előre is köszönöm!


2019. febr. 28. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ettől nem fogsz fogyni.
2019. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy heti háromszor járok kézilabda edzésre (ez másfél óra futás) és nem szoktam túlenni magam.
2019. febr. 28. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés + kapszula. Étrend az nem sokat számít annyi hogy ne egyed tele magad.
2019. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még inkább sehogy :) A fehérjét különben sem hasznalni kell, hanem betolni turmix vagy szilard étel formajaban. Nem kell tuldimenzionálni, tudod mennyi makrot viszel be egy nap, és azt úgy osztod el ahogy akarod
2019. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted elégeti a rajtad lévő zsírt?

Agyad helyén lévőt is remélem leégeti legalább

2019. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A Super Fat Burner-t hogy használjam?"

Sehogy. Semmit nem ér


"Viszont van a hasamon és a mellemen zsírfelesleg, amit le szeretnék adni a lehető leghamarabb."

Enyhe kalóriamínuszt javasolok, bár a kézilabda miatt ezt megfontolnám. Nincs helyi zsírégetés

2019. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!