Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálék-kiegészítőket...

Milyen táplálék-kiegészítőket ajánlotok diétához?

Figyelt kérdés

A kérdésem tulajdonképpen arra irányulna, hogy az én paramétereimmel mely gyártó termékeit ajánlanátok.


Jó ideje edzem, nyáron kissé azonban visszaestem. Szeptembertől tömegelek újra, 173cm 68.8kg-ról mostanra 79.3kg-t értem el, de február közepéig még tömegelnék. Ezutan 75kg környékére alaktól függően szálkásítanék. (A kérdéseket megelőzendő, nem vagyok zsírosodó típus, természetesen fedettebb lettem, de ez elkerülhetetlen,azonban leginkabb izom jött fel.) Jelenleg jumbot és mega daily one-t szedek, esetenként edzés elöttiket.


A diétához termeszetesen a kaját alakítanám, de BCAA-t sima fehérjét, és revexet gondoltam szedni.


Ti mit ajánlanátok, mely gyártóktól?

Köszi előre!



2018. jan. 25. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a fehérje elég lehet, ha nem tudod bevinni elegendő kajával. (2,3g/tskg felé amúgyis felesleges menned naturalba) BCAA is felesleges ha nem vagy versenyző, illetve revexről még nem hallottam! Ha azt próbálod, akkor majd írhatnál valami tapasztalatot róla! :D

Eddig csak az l-karnitinról hallottam, ami segíthet valamit, bár kitudja, nem vagyok a zsírégetők híve sem.

2018. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos munkámnak köszönhetően nem tudom napközben felosztani a kaját, ezért kellene.

Am a korom az lemaradt, 25 éves vagyok


Melyik fehérjét ajánlanád?

2018. jan. 25. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem értem ki az, aki nem képes 2g/tskg fehérjét bevinni kajából. Ha nem vagy rá képes hogy ennyi fehérjéhez hozzájus normál kajából akkor az étrendeden kell valamit változtatni nem táplalék kiegészítkőkhöz nyúlni. 2g/tskg maradéktalanul bevihető kajából. Abbol a pénzből amit erre költesz költsd inkább ételre vagy legfeljebb vitaminokra. Diétában amúgy is nagyobb szükségünk van mikro tápanyagokra.
2018. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem tudok 3 orankent kajalni, nem a mennyiseggel van baj :) hanem a mikorral.
2018. jan. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!