Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító diéta?

Szálkásító diéta?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka, hogy több hete tartom a diétát azonban nem igen van változás a kilókban. Kiszámolt étrendet tartok illetve egy appal követem az elfogyasztott makrókat. 92kg vagyok jelenleg és 170 gramm fehérjét 160 gramm fehérjét és 60 gramm zsírt tartalmaz. Emellé heti 3 súlyzós edzésem van. Nem fogyasztok sem tej termékeket,sem glutént. A diéta előtt volt egy 3 hónapos kihagyásom az edzés terén. Mi lehet a gond amiért nem fogyok?

2019. márc. 5. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kalóriaplusszban vagy. Méghozzá ha már 3hete diétázol és semmi sem ment le még egy kicsi sem, akkor nem is kicsi kalóriaplusszban.
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1800 kalóriával, hogy lehetek kalóriapluszban 185 centi és 92 kg mellé?
2019. márc. 5. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:

"A diéta előtt volt egy 3 hónapos kihagyásom az edzés terén."

Az én tippem az lenne, hogy az edzés hatására az izmaid több szénhidrátot (és vele együtt vizet) kötnek meg, ezért lehet, hogy lement mondjuk 2 kiló zsír, de ezt pont ki is egyensúlyozta. Várj 2-3 hetet, ha akkor se csökken a súlyod, kérdezz újra, vagy emeld ki ezt a kérdést, valaki biztos mond majd okosabbat.

2019. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ha visszakérdezek a válaszoddal kapcsolatban amire utána nem tudsz válaszolni akkor minek kell hülyeséggel válaszolni rá?
2019. márc. 6. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Ember. Mitől nincs testsúlycsökkenés őszintén?

Valami nagyon nincs rendben az étrended terén.

Ha kalóriadeficitben vagy, akkor 100% hogy megindul a fogyás. Ez nem csak nálad, minden egyes embernél így van.

Írd le az étrendedet, és a kardió edzéseid számát és megkapod a választ a kérdésedre.

2019. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Napi fél kg csirke, edzés után egy adag fehérje, 120 gramm rizs szétosztva a nap folyamán emellé még sima zöld saláta. Reggelire meg fehérje keverve 40 gramm gluténmentes zabbal. Heti 3 súlyzós edzés és emellé heti 3 40 perces sima aerob.
2019. márc. 6. 13:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Fehérjét kicsit emelhetnéd, egyébként oké az étrend. Menni kellene lefele a kilóknak, nem tudom mióta tart a diéta?! Anyagcserével lesz a gond. Túlságosan lassú. Mennyi rostot viszel be egy nap? Szedhetnél egy kis anyagcserepörgetőt, koffeint.
2019. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valamivel több mint egy hónapja csinálom. A pontos rost bevitelt nem tudom, de elég sok zöldséget eszek. Ha emelek a fehérjén akkor több lesz a kalória is ami eddig a lehetséges gond volt hogy nem vagyok deficitben.


Az inzulinrezisztencián gondolkodtam hogy lehet az lehet a gond. Esetleg lecsökkenteni teljesen a szénhidrátot és mellé megemelni a zsírt és inkább ketogén alapokon lenne a diétám. Ha nem lesz változás masfél hét múlva akkor változtatok.

2019. márc. 6. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Cukrobeteg vagy?
2019. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak gluténérzékeny aminél nagyobb a inzulinrezisztencia kialakulásának az esélye. A inzulinrezisztenciához még nem kell cukorbetegnek lenni.
2019. márc. 6. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!