Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Ti hány sorozatot csináltok egy izomra?

Nekem van egy edzéstervem, amiben kb 25-50 sorozat van egy izomra és egész jól bevált. Mondjuk hetente csak 1szer kell így megedzeni egy izmot.

Ti mennyit szoktatok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, testépítés, edzésterv, sorozat

márc. 15. 18:50  Privát üzenet  

A válaszok

Már megbocsáss, de cuccolsz?

Mármint naturáloknak alapból nem érdemes enni mennyiséget csinálni, főleg nem heti 1 edzéssel... (bár szerintem ez már koxosoknak is túl sok).

Én amúgy minden izomra heti 2*kb12-6 sorozatot csinálok (legnagyobb izomra, a hátra 12 /habár az 2 nagy izomcsoport.../ a kicsikre mint pl a bicepsz vagy tricepsz 6-6)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 15. 20:00 Privát üzenet

Bicepsz Tricepsz re eleg 12sorozat

Mellre 14-16

Hatra meg nyugodtan lehet 18at

Es igy is eleg hetente 1x megedzeni egy izmot.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 15. 22:04 Privát üzenet
Nagy izomra 12-16 sor, 3 vagy 4 reszletben, kis izomra 9-12 sor szinten 3 vagy 4 reszletben. Egy edzesen 3-4 sor/izom. Hozzateszem munkasorozatra gondolok.

# 3/6Időpont márc. 16. 00:01 Privát üzenet

25-50 sorozat😀

Leirom a sajat edzesem naturalkent

Csak a munkasorozatokat irok a vemelegitot nem

1 nap

Mell 3 gyakorlat 4-4-4 sorozat

Vall 2 gyakorlat 4-4 sorozat

Tricepsz 2 gyakorlat 4-4sorozat

2 nap

Hat 5 gyakorlat 4-4-4-4-4 sorozat

Bicepsz 2 gyakorlat -4-4 sorozat

3nap

Comb 3gyakorlat 4-4-4 sorozat

Vadli 2gyakorlat 4-4 sorozat

Az edzestervem pedig

Nyomo nap---huzo nap---szunet---lab nap---szunet---nyomo nap---huzo nap---szunet---lab---szunet---nyomo nap,es igy tovabb

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 23. 11:14 Privát üzenet
Utolsoe teljesen jo. Kezdoknel nincs normalis izomkoordinacio, ezert tudnak egy izomra 20 + sorozatot csinalni. Had csinalja, majd par ev mulva megtanul huzni, nyomni, stb. es eleg lesz 10-15 sor/izom.

# 5/6Időpont márc. 23. 11:22 Privát üzenet

Pontosan,meg en ugy vagyok vele hogy heti felbontasban nem tudom mar nezni az edzesfelosztast,regen en is a gyuros programot csinaltam

Mell-bicepsz,lab,hat,vall-tricepsz

De ez merfoldekkel jobb,mind a feherjebeeoulest mind a munkat beleerteve

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 23. 16:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány sorozatot csináltok bicepszre?
Vállvonogatás! Mekkora ismétlésszámmal érdemes dolgozni? Ti hány sorozatot és hány ismétlést csináltok?
Ti hány felvezető sorozatot csináltok guggolás, felhúzás, fekvenyomás előtt? Mennyi az optimális? Leírnátok, ti hogy csináljátok?
Mellre ti mit csináltok, csak sima fekvenyomást, vagy még csináltok egykezessel is pár sorozatot, esetleg valami más gyakorlatot?
Ti hetente hány sorozatot csináltok az izomcsoportokra?
Ti hány sorozatot csináltok bicepszre, tricepszre és csuklyára egy héten?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!