Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hány sorozatot csináltok...

Ti hány sorozatot csináltok egy izomra?

Figyelt kérdés

Nekem van egy edzéstervem, amiben kb 25-50 sorozat van egy izomra és egész jól bevált. Mondjuk hetente csak 1szer kell így megedzeni egy izmot.

Ti mennyit szoktatok?



2019. márc. 15. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de cuccolsz?

Mármint naturáloknak alapból nem érdemes enni mennyiséget csinálni, főleg nem heti 1 edzéssel... (bár szerintem ez már koxosoknak is túl sok).

Én amúgy minden izomra heti 2*kb12-6 sorozatot csinálok (legnagyobb izomra, a hátra 12 /habár az 2 nagy izomcsoport.../ a kicsikre mint pl a bicepsz vagy tricepsz 6-6)

2019. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Bicepsz Tricepsz re eleg 12sorozat

Mellre 14-16

Hatra meg nyugodtan lehet 18at

Es igy is eleg hetente 1x megedzeni egy izmot.

2019. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy izomra 12-16 sor, 3 vagy 4 reszletben, kis izomra 9-12 sor szinten 3 vagy 4 reszletben. Egy edzesen 3-4 sor/izom. Hozzateszem munkasorozatra gondolok.
2019. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

25-50 sorozat😀

Leirom a sajat edzesem naturalkent

Csak a munkasorozatokat irok a vemelegitot nem

1 nap

Mell 3 gyakorlat 4-4-4 sorozat

Vall 2 gyakorlat 4-4 sorozat

Tricepsz 2 gyakorlat 4-4sorozat


2 nap

Hat 5 gyakorlat 4-4-4-4-4 sorozat

Bicepsz 2 gyakorlat -4-4 sorozat


3nap

Comb 3gyakorlat 4-4-4 sorozat

Vadli 2gyakorlat 4-4 sorozat


Az edzestervem pedig

Nyomo nap---huzo nap---szunet---lab nap---szunet---nyomo nap---huzo nap---szunet---lab---szunet---nyomo nap,es igy tovabb

2019. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsoe teljesen jo. Kezdoknel nincs normalis izomkoordinacio, ezert tudnak egy izomra 20 + sorozatot csinalni. Had csinalja, majd par ev mulva megtanul huzni, nyomni, stb. es eleg lesz 10-15 sor/izom.
2019. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan,meg en ugy vagyok vele hogy heti felbontasban nem tudom mar nezni az edzesfelosztast,regen en is a gyuros programot csinaltam

Mell-bicepsz,lab,hat,vall-tricepsz

De ez merfoldekkel jobb,mind a feherjebeeoulest mind a munkat beleerteve

2019. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!